ЖІНОЧІ ХВОРОБИ ПОЧИНАЙТЕ ЛІКУВАТИ З… ГОЛОВИ

Поділитися:
 ЖІНОЧІ ХВОРОБИ ПОЧИНАЙТЕ ЛІКУВАТИ З… ГОЛОВИ

Здорова жінка – це  здорова дитина, здорові нащадки. Здавна багато знаних цілителів, лікарів шукали помічних засобів від різних жіночих хвороб. Свій, особливий, підхід до цього мала абатиса з Німеччини свята Гільдегарда.  Відома натуропат, народна цілителька Олена Світко уважно вивчала цінні записи, оздоровчі рецепти незвичайної черниці, яка жила у ХІІ ст., з цією метою їздила на її батьківщину.

Малиновий напій – «жіночий», але підходить і чоловікам 

Св. Гільдегарда підкреслювала, що жінка має бути  здоровою й щасливою, носити прикраси із золота, срібла, з коштовним камінням. Вона вивчала оздоровчу дію каменів і різних металів на жіночий організм, адже те й те - це своєрідна гомеопатія.  
Абатиса першою звернула увагу, як важливо жінкам вживати спеції. Наприклад, якщо місячні «не приходять» вчасно, нерегулярні чи болісні, допомагає червоний перець, якщо занадто рясні та тривалі  – рекомендувала суміш винного оцту з кропивою. Св. Гільдегарда готувала спеціальний оздоровчий напій: настоянка малини  й календули (обидві рослини вважаються «жіночими»),  і радила його пити не лише під час хвороби, а й із запобіжною метою.
Рецепт напою: скляну банку (3 л) наповнити ягодами малини, додати жменю квітів нагідок, 3 ст. л. меду й усе залити горілкою.  Поставити в темне місце настоюватися. І коли вже спаде спека, у вересні-жовтні, можна дістати баночку і вживати по 20 мл увечері, як аперитив.  З лікувальною метою п’ють по 1 ст. л. тричі на день до їди.
Це запобігає   більшості   жіночих хвороб (зокрема кісті,  фіброміомі),  а завдяки малині, яка містить саліцилову кислоту,  розріджується густа кров. Причому напій корисно пити як молодим  жінкам, так і   бабусям (наприклад, від  атеросклерозу).  Ця настоянка згодиться й для чоловіків, приміром, у разі захворювань серцево-судинної системи.

Втирання обліпихової олії  допоможе від  кісти

Якщо вже є зазавнені кісти, полікістоз, фіброматоз  тощо,  Олена Віталіївна радить   на допомогу цій  цілющій настоянці додати олію, наприклад, чорнушки (чорного кмину) чи обліпихи  - по 1 ч. л. тричі на день до їди. Крім того, з  оліями (олію можна замінити на аптечний вітамін Е) треба  робити масажі - втирання в ділянки  яєчників, навколо сосків.   Для цього  великі пальці рук   потрібно поставити на пуп,  інші опустити вниз живота. Під   середнім, четвертим пальцем і мізинцем буде розташована ділянка яєчників, в яку втирають олію.  Потім такий масаж за годинниковою стрілкою роблять  навколо сосків – таким чином   стимулюючи всю гормональну систему, тобто груди, статеві органи, гіпофіз. Таке втирання  роблять і вранці, й увечері, прийнявши  душ чи ванну.
  «Можна тривалий час лікувати безплідність,  запалення яєчників   місцево, знизу  – й безрезультатно,  - говорить натуропат.  - А потрібно працювати з головою, яка страждає від недостатнього кровопостачання, й гіпофіз, що безпосередньо впливає на статеві органи,  не може повноцінно виконувати свої функції». 
Незамінним для прекрасної половини людства є імбир, переконана Олена Віталіївна,  який має стояти у  ванній кімнаті.   Зранку корисно випити водичку, чайну ложку олії, а потім на долоньку насипати приблизно чайну ложку імбирного порошку,  додати яєчний жовток і налити трішки шампуню.   Усе це ретельно  втирають  масажними рухами в шкіру голови,  активуючи   меридіан жовчного міхура, який іде по всьому тілу й пов’язаний з  500 функціями організму (зі щитоподібною залозою,   очима, судинами, печінкою тощо).   У св. Гільдегарди імбир входить у всі рецепти від найскладніших хвороб. 

«Для зміцнення жіночого здоров’я є чимало чудових осінніх рецептів, - говорить  Олена Світко, -  зокрема  з грушами, які вже на порі». Цей фрукт, його  цілющі властивості, за словами народної цілительки, вивчають поважні біологи та медики світу.   Груша  має антиоксидантні властивості,  нормалізуючи кислотно-лужний баланс крові.
Коли  Олену Світко запитують, як можна вилікувати фіброміому матки, цілителька каже, що лише… почистивши печінку. Нездорова печінка – це кров з токсинами, в печінці утворюються всі гормони, пов’язані з жіночою статевою системою. Усі слизові  оболонки ендотелію матки – пов’язані також  з печінкою, яку треба привести до ладу за допомогою олій, наприклад, обліпихової, моркви,  чи  застосувавши наші  українські квіти чорнобривці.  Треба випити 250 чорнобривців:   5  квіток заварити 0,5 л окропу, настояти до охолодження.  Пити протягом дня.  А потім добре було б зробити  ретельне очищення печінки, яке, до речі,  організовує для своїх пацієнтів Олена Віталіївна.

Прискорюють одужання камінці  й… мідні нагаєчки 

Протягом  весни-літа народна цілителька  заготовляє трави, які  вирощує у своєму саду, чи виїздить за ними   в поля та луги, подалі від трас. «Я варю свої мазі, - розповідає Олена Світко, - зазвичай туди входять гісоп, м’ята, календула,  змієголовник, бджолиний віск.  Готую їх з молитвою».  Особливо шанує натуропат живицю, за її словами,  якщо в ділянку хребта втирати живицю, то енергетика людини підвищується  на 200%, таким чином відбувається вплив на всю нервову й вегетосудинну  систему, на всі 12 меридіанів. Цією маззю цілителька масажує хребет, потім  ставить медичні банки, нагріті камінці, які посилюють дію мазі.
Ще Олена Віталіївна любить похляскати своїх пацієнтів…  мідними  нагаєчками. І не  по будь-чому,   а по біологічно активних точках,  де проходять  меридіани, звільняючи  їх від негативних енергій.   Не випадково раніше варили варення в мідному тазу, найліпший для здоров’я людини  -    мідний посуд.  Мідь – унікальний матеріал, переконана цілителька,  він гарно впливає на підшлункову залозу,  на судини, на очі. Є трави, які можна  заварювати лише в мідному посуді, зокрема, гадючник в’язолистий.
«Свої оздоровчі процедури, - розповідає Олена Світко, - я  завжди починаю з хребта, зокрема правлю шию, як, до речі,  з давніх  часів  робили бабки-повитухи:  після пологів    правили  хребет породіллі  й немовляті, оскільки часто процес народження дитини супроводжувався травмуванням.  Від того, як виставлено   хребет, залежить робота всіх внутрішніх органів.  Кожна маніпуляція з організмом, чи то  мануальна терапія, чи то масаж,  мають своє   певне призначення, є  масажі живота, жовчного міхура,  навколо очей  і  навіть очей». 
Під час оздоровчих процедур народна цілителька використовує каміння, наприклад, на очі кладе смарагди,   на лоб -  сапфір. Людина має полежати певний час  з камінцями, переконана  натуропат,  замислитися над своїм  психологічним станом, вчинками, поведінкою з рідними й близькими, це  сприяє   позитивним думкам, переосмисленню свого  життєвого кредо, що   своєю  чергою    прискорює одужання.   

Любов ПОЛЬВА-САХАНДА.