АНДРІЙ НЕЧАЙ - МАНУАЛЬНИЙ ТЕРАПЕВТ З ЧЕРНІВЦІВ

Поділитися:
АНДРІЙ НЕЧАЙ - МАНУАЛЬНИЙ ТЕРАПЕВТ З ЧЕРНІВЦІВ

Буковинським Касьяном називають Андрія Нечая зцілені пацієнти цього мануального терапевта з Чернівців

ГОЛОВА БОЛІЛА ЧЕРЕЗ ЗМІЩЕНІ ХРЕБЦІ

- Довгий час мені дошкуляв гострий головний біль. Особливо нестерпним він був на переміну погоди, - каже чернівчанка Оксана Січкар. - Від болю аж плакала й ладна була на стіну дертися. Знеболювальні пігулки ковтала жменями, та вони не допомагали, а обстеження не виявляли причину болю. Звернутися до Андрія Нечая мені порадив чоловік. Лікар за освітою, він завжди скептично ставився до нетрадиційної медицини. Тому його рекомендація звернутися до мануального терапевта неабияк здивувала. Чим він зарадить?! Однак після лікування біль минув і не турбує вже другий рік. За словами А. Нечая, у мене були зміщені майже всі хребці спини та шиї, а від цього боліла голова. А Костянтина Скрибчинського, теж мешканця Чернівців, до лікаря Нечая привезли, точніше, принесли, рідні. Від важкої роботи на будівництві чоловіка зігнуло вдвоє, самостійно ходити він уже не міг. Після першого ж сеансу іще насилу, але пішов додому своїми ногами, а після наступних, - каже, тепер літає. Дивовижних прикладів зцілення за 12 років практики чернівецького невролога-вертебролога, випускника Буковинського медуніверситету Андрія Нечая назбиралося багато. Через це їдуть до нього з усієї України. Нещодавно, наприклад, в його реабілітаційний центр у Чернівцях привозила сина одна киянка. Унаслідок ДТП хлопця повністю паралізувало нижче грудей. Якою ж була радість обох, коли за кілька днів дуже повільно, але почала відновлюватися в юнака чутливість.

НАДЗВИЧАЙНО ЧУТЛИВИМИ ПАЛЬЦІ СТАЛИ ЗАВДЯКИ … ФЛЕЙТІ

Серед майже 15 тисяч колишніх пацієнтів Андрія Нечая були й такі, хто свого часу лікувався у відомого Касьяна і вважає, що буковинець цілком може бути його наступником. Однак порівнянь Андрій воліє уникати. Каже, що розробив і використовує свою власну методику. «Учителі навчили мене абетки, а слова із літер складаю сам, - образно висловлюється вертебролог Нечай. - Не хочу бути схожим на когось. Навпаки, прагну, аби з часом інші лікарі переймали мої знання й навички, які допомагають людям стати на ноги та позбутися болю». Жодного стосунку до медицини в роду Андрія ніхто не мав, а надзвичайною чутливістю своїх пальців він завдячує грі на флейті, якої навчався ще школярем. Перед самим собою екзамен з мануальної терапії склав, після третього курсу медінституту відпочиваючи в рідному селі, що неподалік Чернівців. На допомогу покликав однокласник, мати якого, перечепившись, повалилася на городі. Жінка впала спиною на гарбуза й від страшного болю не могла навіть поворухнутися. Андрій розумів, що від нього залежить, чи зможе вона ще коли в житті ходити. Адже робота мануальника дуже відповідальна: одним рухом можна людину зцілити, а можна покалічити. Головний екзамен він склав: жінка встала, ніби нічого й не було. Відтоді Андрій лікує інших, щодня допомагаючи десяткам недужих.

ЗАМІСТЬ МЕДИКАМЕНТІВ – МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ

- Дуже часто люди страждають через порушення хребта, - каже Андрій Нечай. - Головний біль, біль у грудях, високий або низький тиск, порушення дихання, розлади сну, нервової системи – ось неповний перелік захворювань, що виникають з цієї причини. Тому часом достатньо вирівняти хребет і таким чином відновити кровопостачання всіх органів, аби людині полегшало. У своєму центрі Андрій Нечай принципово уникає медикаментозної терапії. Замість цього використовує мануальну терапію, фізіотерапевтичні процедури та вчить людей самих дбати про своє здоров’я. Адже проблеми із хребтом, що є першопричиною багатьох захворювань і які, на жаль, дедалі молодшають, здебільшого - від сидячого способу життя.

Анна ГАРГАЛЯ. м. Чернівці.