АВТОР БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ ЕЛІКСИРІВ - ЦІЛИТЕЛЬ СЕРГІЙ ДЕМЧЕНКО

Поділитися:
АВТОР БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ ЕЛІКСИРІВ  - ЦІЛИТЕЛЬ СЕРГІЙ ДЕМЧЕНКО

Кожну людину Бог наділяє якимись здібностями, потрібно лише зуміти виявити їх та дати розвитися. Інакше вони, так і залишившись незатребуваними, закам’яніють, засохнуть і атрофуються. А життя людини, яка не віднайшла свого шляху, не скористалася дарунками Бога, можна вважати марним. Про неї зазвичай кажуть: ні собі, ні людям. Вона постійно відчуває незадоволення собою, життям, розуміє, що щось робить не так, але не знає, що саме.
На жаль, серед нас таких людей - більшість. Тому щасливі ті, котрі знають своє призначення, які йдуть у світ за покликом свого серця, розкриваючи свої здібності все новими й новими гранями, використовують сповна свій потенціал - на добро та радість собі й іншим.
Таким повноцінним щасливим життям може похвалитися Сергій Юрійович Демченко - доктор медицини, цілитель-фітотерапевт, член Асоціації фахівців народної та нетрадиційної медицини України, автор унікальних натуральних, лікувально-профілактичних еліксирів, за які його було нагороджено медаллю Парацельса, медаллю імені Роберта Коха, медаллю Видатний Цілитель Європи та Орденом Честі. Про цього обдарованого Богом чоловіка та його унікальні винаходи й буде наша стаття.

Усвідомити своє призначення – мета людини на землі

Надзвичайні здібності Сергія Демченка проявилися ще в дитинстві. Зокрема, рідні помітили, що маленький Сергійко має здатність знімати головний біль: потримає долоньку над маминою головою - й болю як не було. Проте розуміння того, що ці здібності дані йому Богом, прийшло значно пізніше, вже тоді, коли він, відслуживши в армії, повернувся жити до Сміли в дідівський дім. Улаштувався на завод токарем. Попрацював трохи й вирішив повернутися до батьків, які самі родом з України, але, поїхавши комсомольцями на будівництво Байкало-Амурської магістралі, так і залишилися там назавжди.
І хтозна, як би склалося в подальшому життя пана Сергія, якби не трапилася з ним одна неприємність: в його око потрапила металева стружка. Проте на все Воля Божа. Ця подія відклала його переїзд і стала для нього воїстину доленосною, оскільки після травми його вроджені здібності стали проявлятися набагато виразніше. До того ж наче самі собою до рук почали потрапляти книжки з нетрадиційних методів лікування.
Якось Сергія покликали в медчастину заводу, де лікарка ніяк не могла збити високий тиск в однієї жінки. Тож, знаючи про його унікальні здібності, попросила допомогти. Йому ж знадобилися лише лічені хвилини, аби усунути головний біль і нормалізувати тиск. Проте така поміч Сергія була ще не усвідомленою, більше на інстинктивному рівні. Тільки після низки подібних випадків з’явилося розуміння, що це дар від Бога, і його треба розвивати й удосконалювати, аби цілеспрямовано використовувати на благо інших. Тому пан Сергій і вирішив рухатися в цьому напрямі - почав навчатися. Поступово прийшла віра у свої здібності, в Бога, і Сергій Юрійович став лікувати людей вже усвідомлено, ставлячи перед собою конкретну мету й досягаючи її.
Нині цілитель використовує у своїй практиці, крім своїх надзвичайних здібностей, ще й знання з фітотерапії, нумерології. Під час спілкування з пацієнтом Сергій Юрійович отримує інформацію про те, які саме лікарські компоненти здатні допомогти тому одужати. І вже зважаючи на це, пропонує найбільш підходящий еліксир з наявних чи готує індивідуальні ліки.
«Однак у процесі лікування дуже важливим є духовний контакт і спільне прагнення цілителя та пацієнта до усвідомлення глибинних причин захворювання. Якщо цього немає, - зазначає цілитель, - хвороба через деякий час повернеться».
Пан Сергій розповідає, що коли в долі людини трапляються випробування, то їй даються й сили подолати їх. А якщо виникає хвороба, котра часто є наслідком наших вчинків, негативних думок, несприйняття навколишнього світу й навіть себе самого, то даються й засоби лікування. І зазвичай вони завжди поруч. Це як плюс і мінус - вони притягуються один до одного. У його практиці було багато випадків, коли потрібна для людини рослина росла в неї вдома на підвіконні. Ми просто не звертаємо уваги на підказки, які нам посилає Всесвіт. На цю тему написано багато цікавих і пізнавальних книг.

Живі природні еліксири

Багатокомпонентні еліксири Сергія Демченка - то не просто ліки, це жива енергія Природи, котру цілитель по-своєму відчуває й бачить. Створювати свої еліксири він почав після того, як вирішив вилікувати близьку людину від тромбофлебіту. Спочатку йому трапилася інформація про воскового метелика. Спробував лікувати засобом з нього, однак ефект був слабким. Щось йому підказувало, що восковий метелик є лише одним із компонентів дуже ефективних ліків. І, як виявилося, інтуїція не підвела. Пізніше «прийшли» назви трав, їх концентрація та пропорції. Він ретельно записав цю інформацію й звірив її за медичними довідниками та енциклопедіями. І створив свій перший еліксир, який складався із 56 компонентів. За допомогою нього цілитель успішно вилікував тромбофлебіт у свого родича.
Проте на цьому пан Сергій не заспокоївся й ще кілька років вдосконалював й свій еліксир. Нині до його складу входить значно більше компонентів.
«Зробити еліксир складно й водночас просто, - каже лікар, - насамперед слід налаштуватися на пацієнта, прислухатися до рослин, їхньої енергетики». Сьогодні Сергій Юрійович уже працює з близько 500 рослинами. Готові засоби є стовідсотково натуральними, комплексними, збалансованими й зцілювальними продуктами, які сприятливо діють на всі системи організму. Для різного виду захворювань лікар використовує різні композиції з лікарських трав.
За кілька років наполегливої праці він розробив універсальні ефективні еліксири для лікування туберкульозу, алкоголізму, гіпертонії, інсульту, інфаркту, профілактики онкозахворювань, а також протипаразитарні та омолоджувальні засоби. Еліксири пана Сергія можуть бути помічні та ефективні за бронхолегеневих захворювань, безплідності, розсіяного склерозу та простатиту. Крім своїх індивідуальних властивостей, вони мають дуже широкий спектр впливу. Зокрема, посилюють захисні сили організму, відновлюють нервову й імунну системи, захищають від інфекційних захворювань, розчиняють тромби в судинах, очищають судини й капіляри всього організму тощо.
До того ж, в арсеналі Сергія Юрійовича є певні рослини, що відновлюють природний метаболізм печінки й усіх клітин організму навіть в алкоголіків, у яких унаслідок вживання цих засобів зникає потяг до спиртного.

 Повністю зцілитися можна, лише усвідомивши причини хвороби

«Проте повністю зцілитися можна, тільки усвідомивши причини хвороби, - вважає пан Сергій. – Звісно, еліксири мають величезну цілющу здатність, але початкове їхнє завдання - допомогти людині впоратися з хворобою самостійно. У Всесвіті все взаємопов’язане, тому, якщо людина не усвідомлює причини свого захворювання - воно рано чи пізно може повернутися. У такому разі через процес лікування доведеться проходити знову й знову…»
У практиці Сергія Юрійовича був такий приклад, коли чоловік так і не зміг позбутися почуття образи, а глибинна причина його хвороби була зумовлена цією образою. І хоч як намагався допомогти йому цілитель, та лікування лише на деякий час полегшувало стан чоловіка, а сама хвороба так і не відступала. Тож дуже важливо не просто виявити першопричину свого захворювання, що також допомагає зробити пан Сергій, а й позбутися її, відпрацювати, відпустити, пробачити тощо.
Наприклад, розповідає цілитель, біоенергетичною причиною зараження туберкульозом є емоційні чинники: роздратування, гнів, грубі думки, помста, егоїзм, марнотратство. Іноді достатньо пояснити цей взаємозв’язок на прикладі, й людина вже готова до зцілення. Онкологічні захворювання можуть бути зумовлені стійким почуттям образи, а тромбофлебіт - неприйняттям своїх близьких, особливо батьків, а також надмірною гордістю й нездатністю прощати.
«Отже лікування має бути лише комплексним, - зазначає лікар. - В еліксири закладено зцілення лише енергетичних і фізичних проблем, а психоемоційні людина має розв’язати самостійно.
Зокрема, в разі туберкульозу, крім прийому еліксиру, найголовніше – це навчитися любити себе, радіти навколишньому світу. І в жодному разі не можна проявляти агресію – це лише загострить хворобу. Що стосується цього захворювання, то хочу сказати, що незважаючи на те, що до мене по допомогу звертаються хворі на туберкульоз, які пройшли багаторічне лікування в тубдиспансерах і їхні організми вже напівзруйновані хворобою, хімічними препаратами та антибіотиками, вони теж зцілюються».
Крім того, за цієї недуги лікар дає додаткові рекомендації.

Поради Сергія Демченка для хворих на туберкульоз

Приймати квітковий пилок по 1 ч. л. двічі на день – для лікування, чи 1 раз на день – для профілактики туберкульозу.
Приймати вітамін С двічі на день по 500 мг.
Корисно пити звичайну молочну сироватку по 1 склянці один раз на день, добре запивати нею 1 зубчик часнику.
Для лікування всіх форм туберкульозу варто вживати суміш золотого вуса з медом. Для приготування ліків свіжі вуса й великі листки рослини розтирають, потім змішують отриману кашку з медом у співвідношенні 1:1. Ліки слід приймати по 1 ч. л. 3-4 рази на день за 30 хв до їди. Курс лікування - 21 день. Після 10-денної перерви прийом препарату потрібно повторити.
Неабияке значення для хворого на туберкульоз має їжа. Половина потрібної кількості білків, яку отримує хворий з їжею, має бути тваринного походження (м’ясо, риба, яйця, молоко, сир тощо).
Крім того, організм потребує підвищеної кількості вітамінів. Тому хворим завжди радять у цей період вживати якомога більше фруктів (гранати, ягоди калини з медом, терті яблука з медом тощо), пити соки (морквяний, сік редьки, особливо корисний сік буряків з медом). Уранці слід їсти вівсяну кашу й щодня випивати не менш як 1 л пряженого молока, ліпше, звісно, якщо є така можливість, щойно здоєного.
Також у хворого на туберкульоз часто в організмі бракує кальцію. Тому в раціон слід ввести, крім молока, сироватки та сиру, капусту та листяний салат, які багаті на солі кальцію.
Можна приймати кальцієву настоянку, яка сприяє загоєнню уражених туберкульозом тканин й органів. Готують її з 10 лимонів, 6 яєць, 300 г меду і ¾ склянки коньяку. Спочатку яйця (неодмінно свіжі з білою шкаралупою) складають у банку й заливають відтиснутим з лимонів соком. Банку накривають марлею, обгортають темним щільним папером, ставлять у сухе, темне й прохолодне, але не холодне, місце приблизно на тиждень – до розчинення яєчної шкаралупи. Потім підігрівають мед (але не вище, ніж до 40 градусів, інакше всі корисні властивості меду зникнуть, він просто має стати рідким) і додають в отриману суміш яєць і лимонного соку. Туди ж вливають коньяк. Готовий засіб слід перелити в темний бутель і зберігати в сухому, темному й прохолодному місці. Приймають ліки по 1 дес. л. тричі на день відразу після їди. Приготований засіб потрібно вжити протягом 3 тижнів, а тоді зробити нову порцію.

Часник і цибуля – продукти здоров’я

Ще така порада. У хронічних хворих практично завжди ослаблений імунітет, у зв’язку з цим в організмі розвивається велика кількість паразитів, які своєю чергою дуже ускладнюють лікування. Тому слід якнайшвидше провести протипаразитарне очищення організму, зокрема, за допомогою полину, гвоздики, зелених оболонок волоського горіха, пижма тощо.
Вживання свіжого часнику - найпростіший, доступний й ефективний спосіб очищення й оздоровлення організму за хвороб будь-якої тяжкості. Уже на 2-3 день у кишечнику стане відбуватися революція, почне змінюватися навіть запах поту – барометр здоров’я й чистоти організму. Часник і часникові препарати сприяють не тільки знищенню паразитів в організмі, а й ефективному очищенню судин, а також зміцненню імунної системи. Очищаючи організм, часник стимулює роботу клітин, підвищує їх тонус, посилює захисну функцію проти паразитів і вірусів.
Можна приготувати часникову настоянку за тибетським рецептом. Для цього слід промити й обчистити 350 г часнику, ретельно розім’яти дерев’яною ложкою чи паличкою в неметалевій посудині й залити цю масу 200 мл спирту в скляній посудині, поставити в холодне місце на 21 добу, потім перецідити через марлю й приймати краплями з 0,25 склянки молока за 15-20 хв до сніданку, обіду та вечері за такою схемою: 1-го дня – по 2 краплі; 2-го - 4 краплі; 3-го - 7 крапель; 4-го - 10 крапель; 5-го - 13 крапель; 6-го - 15 крапель; 7-го - 12 крапель; 8-го - 9 крапель; 9-го - 6 крапель; 10-го - 3 краплі; з 11-го дня - по 25 крапель тричі на день, поки не закінчиться настоянка.
Ще такий рецепт: дрібно нарізаною ріпчастою цибулею наповнити пляшку наполовину й залити горілкою чи спиртом. Настояти 10 діб. Дорослим приймати щодня по 1-2 ст. л. двічі на день перед їдою. Часник і цибуля - воістину продукти здоров’я й найефективніші природні антибіотики.
Паразитів у сечостатевій системі виганяють таким настоєм: 1 ч. л. суміші трав (кора дуба, кора жостеру, полин і пижмо), взятих у рівних частинах, залити в термосі 1 склянкою окропу. Через 2 години цей настій приймати всередину по 30 мл, для спринцювання розвести водою 1:4.
Цей засіб можна застосовувати в разі безплідності, запалення сечостатевої системи, аденоми й раку простати.
Усім читачам газети «Здоров’я і довголіття» Сергій Юрійович порадив у жодному разі не опускати руки за будь-яких захворювань та проблем. «Кожному з нас дано це життя, і яким воно буде, довгим чи коротким, щасливим чи ні, обтяженим хворобами чи наповненим здоров’ям, залежить лише від нас самих».

Записала Алла ГРІШИЛО.