ЧОМУ АФОНСЬКІ ЧЕНЦІ НЕ ХВОРІЮТЬ НА РАК

Поділитися:
ЧОМУ АФОНСЬКІ ЧЕНЦІ НЕ ХВОРІЮТЬ НА РАК

Спершу на цей дивовижний факт звернули увагу лише грецькі медики, але незабаром до них доєдналися вчені з усього світу, і в результаті серйозної наукової роботи, яка триває донині з 1962 року, було доведено, що ченці Афонського монастиря не хворіють на рак. І не просто не хворіють, а ніколи не хворіли. А такий висновок було отримано в результаті обстеження ? останків, чий вік коливається в проміжку кількох тисяч років.
Щоб пояснити цей дивний факт, було висунуто безліч різних теорій, із яких зрештою право на існування отримала тільки одна: уникнути цього небезпечного захворювання афонським ченцям допомагають їхнє харчування та повсякденний спосіб життя, про які піде мова нижче...
Виявилося, що вони не вживають м’яса, зате їдять багато овочів і фруктів, тому що більшу частину року дотримуються суворого посту. І саме їхня здорова, майже позбавлена ​​жирів їжа захищає ченців від раку та інших захворювань і дарує їм дивовижне довголіття, адже відомі випадки, коли на Афоні монахи доживали до 110 й більше років. Ну, а середній вік їхнього життя - 94 роки, вже давно є офіційно підтвердженим фактом.
Хоч як це дивно, але основні принципи їхньої дієти прописані головними правилами Православної Церкви, які рекомендують вживати продукти в помірних кількостях, без жирів та масла, і невеликими, але частими порціями. Навіть на свята, такі як Великдень, ченці не їдять м’яса. Зате в їхньому раціоні присутні різноманітна риба, козячі, овечі та коров’ячі сири, а також інша білкова їжа, приміром, горох і квасоля.
Слід зазначити, що всі фрукти й овочі, які потрапляють на їхній стіл, ченці вирощують самі, і це також є запорукою  здоров’я та довголіття. І річ не тільки в тому, що екологічно чисті продукти дуже добре очищають організм від шлаків та антиоксидантів. Украй важливий той факт, що кожен день за будь-якої погоди всі ченці проводять на свіжому повітрі, займаючись фізичною працею, а це теж є однією із важливих складових здорового й довгого життя.
Разом із православною дієтою, ключову роль, на думку вчених, у доброму здоров’ї афонських ченців відіграє те, що вони живуть далеко від суєти, стресів і брудного повітря міст. Хоча річ, найімовірніше, не в цьому. Так, у містечку Мандемохарія, що неподалік від Святої Гори Афон, кількість захворювань на  рак на душу населення дорівнює майже 30%, але ж тамтешні жителі їдять ту ж їжу, дихають тим же повітрям і живуть у тому ж кліматі. Чи в даному разі доречним буде додати слово «майже»?
То як же застосувати на собі правила афонських ченців, щоб не тільки позбутися всіх без винятку хвороб, але й дожити до глибокої старості, зберігши прекрасну фізичну й розумову форму? Правил, як ви переконаєтеся незабаром, дуже небагато, а вони такі:
1. Уникайте стресів, хвилювань, суєти та гніву, очистіть свою душу, й тоді вона стане головним лікарем вашого тіла.
2. Частіше бувайте на свіжому повітрі, виїжджайте за місто, на дачу, в ліс.
3. Перейдіть на вживання простої їжі, відмовтеся від консервантів, жирів, м’яса та страв складної переробки.
4. Хоча б тричі на тиждень - у понеділок, середу й п’ятницю - суворий піст, вживайте в їжу тільки сирі продукти - фрукти й овочі.
5. Хоча б дві години на день 5 разів на тиждень присвячуйте фізичній праці чи заняттям спортом.
6. Наведіть лад у своєму сексуальному житті, скоротивши кількість статевих актів хоча б до 3-4 на місяць.
7. І, звісно ж, відмовтеся від таких самогубних звичок, як куріння та вживання алкоголю.
І тоді ви не тільки гарантовано уникнете хвороб травної та серцево-судинної систем, проблем із нирками та обміном речовин, а й позбудетеся вже  набутих хвороб,  подарувавши собі щасливе, активне та неймовірно довге життя.

Фото - greecetoday.ru