ДВА ПРОСТИХ СПОСОБИ ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Поділитися:
ДВА ПРОСТИХ СПОСОБИ ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Весняний період, особливо час Великого посту, - прекрасна нагода для очищення організму від шлаків і токсинів. Адже взимку в нашому раціоні переважала важка, жирна їжа. Вона зігріває, але водночас і забруднює організм. Пропонуємо два простих способи його очищення.

Гаряча вода Для виведення з організму шкідливих речовин добре пити на ніч гарячу воду (після останнього прийому їжі повинно пройти не менш ніж 2 години). Потрібно випивати по 1 склянці протягом 20 днів. Відразу ж після цього бажано розтертися мокрим рушником. Замість води можна пити відвари березових бруньок, кропиви, чебрецю, материнки, кореня лопуха (1 ч. л. трави на склянку сировини).

Дьоготь Для загального очищення організму застосовують також дьоготь. 100 г дьогтю розвести в 1 л води, перемішуючи дерев'яною паличкою 5 хв, залишити настоюватися на дві доби. Потім зняти піну, обережно злити прозору рідину й щільно накрити її кришкою. Цей засіб приймають натще по 1 ч. л. щодня. Курс лікування - 20 днів. Повторити після десятиденної перерви.