(Продовження. Початок у №№ 8, 9, 10, 11.)
У «Природній системі активного довголіття» Анатолій Гончаров великого значення надає фізичній терапії. Закінчивши курси лікувального масажу при Донецькому медичному університеті, він не лише удосконалив процедуру самого масажу, а й довів, що долоні й підошви стоп здатні утворювати з біозарядами біопростору біорозрядні енергії. Вони мають підвищену активність завдяки тому, що безпосередньо пов’язані з ділянками кори головного мозку, які відповідають за функціонування внутрішніх органів. Під час дотику долонь утворені біорозрядні енергії використовуються для відновлення будь-якого органа чи ділянки тіла в організмі людини.
Священики назвали б Божим даром те, що Анатолій Лукич називає інтуїцією. Саме завдяки інтуїції він знайшов таку форму масажу, за якого людина із заплющеними очима має побачити спалахи (біорозрядні енергії). Проте цьому треба навчатися безпосередньо в новатора, бо задіюються власні біоенергетичні заряди, які роблять масаж набагато ефективнішим. Тому ми подаємо лише ті процедури, які можливі без особистої допомоги автора природної системи активного довголіття.
Відновлення циркуляції крові та лімфи
Самомасаж нігтьових покривів: виконують, лежачи на спині, одна долоня – на череві, вище пупа, друга дотикається чи проводить масаж нігтьового покриву чи його бокову поверхню тієї долоні, що лежить на череві, очі заплющені, м’язи не напружувати. Самодотики і самомасаж слід робити трьома пальцями, великий підтримує знизу масажований палець, середній і вказівний періодично натискають на нігтьове покриття чи дотикаються його. Потім положення долонь змінюють.
Процедура з одним нігтьовим покривом триває 3-5 хв. Під час неї потрібно уважно слухати процеси, що відбуваються в організмі. Можливі загострення у вигляді пульсацій ділянок тіла, бурчання в судинах (зазвичай його чути, й це означає, що відновлюється циркуляція лімфи та крові, відкривається канал), у кишечнику відчуття тепла свідчить про пронизування зарядів на енергетичному рівні (так само, коли ми їмо, відбуваються хімічні процеси на іонному рівні), поколювання в ділянці хворого органа чи в місці порушення крово- чи лімфообігу, біль пульсує, поява жарин на обличчі й тулубі, виділення поту на обличчі, шиї тощо.
- Під нігтьовим покривом, - роз’яснює автор системи, - містяться капіляри (перетоки крові артеріальної у венозну), а по боках цих покривів проходять ділянки енергетичної мережі. Терапевтична дія на ці покриття зменшує кількість розірваних ділянок мережі. Біоенергетичний захист шкіри визначається кількістю ушкоджень, через які відбувається витік і приймання енергії з навколишнього середовища. У разі ушкодження, а отже порушення функцій ділянок шкіри, в пов’язаних із цими ділянками внутрішніх органах порушується кисло-лужний баланс. Тому важливо доглядати акупунктурні зони шкіри й намагатися уникати порізів.
Нормалізація кислотно-лужного балансу
Комбіноване замикання долонь. Процедури виконують, лежачи на спині в оголеному вигляді із заплющеними очима, під ковдрою, з температурою в кімнаті 22 – 240 С, ноги перехрещені. (Це команда для головного мозку, який спрямовує енергію до відповідних органів. Якщо хворий орган – з лівого боку, ліва нога має бути зверху. І навпаки. Бо коли права нога лежить на лівій, відбувається розкислення, коли ліва на правій – розлуження). Одну з долонь покласти на ділянку нирки з боку спини, а іншу - на орган, що лікують чи профілактують. Кожне положення долонь тримати до тих пір, поки людина не побачить спалахів (біорозрядних енергій) із заплющеними очами, та ще 10 хв.
За кишкової непрохідності: кишечник заблоковується, коли є порушення в нирках і в печінці. Тоді й підшлункова залоза не отримує якісної крові та не виробляє норму панкреатичного соку. Це призводить до запалення кишечнику, а згодом - до набряків, які перетворюються спочатку в доброякісні пухлини, а згодом - у злоякісні. Виразка дванадцятипалої кишки пов’язана із шлунковим соком і залежить від роботи підшлункової залози. Виразка шлунка розвивається тоді, коли порушено кровообіг, тобто, за лужної сечі. Адже шлунок розміщений у лівій половині тіла, а отже, він перебуває в лужній частині тіла.
У разі всіх цих недуг слід збалансувати кислотність половин тіла. Для цього одну руку кладемо на ділянку живота на 2 см вище пупа, а другу руку тримаємо на нирці. Протерти правий бік лужним розчином (1 ч. л. харчової соди на 1 л води). Поки нирки та печінка не запрацюють, порядку в кишечнику не буде.
Відновлення внутрішніх органів та систем
Для нейтралізації середовищ печінки з жовчним міхуром: правою долонею дотикаємося середини печінки з боку спини, ліва долоня дотикається ділянки печінки з жовчним міхуром під грудною кліткою.
Для відновлення нирок: ліва долоня дотикається лівої нирки з боку спини, а права долоня – лівої нирки з наднирковою залозою зверху живота, вона має протилежний потенціал. Праву долонь переміщуємо з верху живота на сечовід. Далі правою долонею дотикаємося через поверхню живота сечового міхура (лікуються й статеві органи). Після цього змінюємо положення долонь.
Для відновлення підшлункової залози лівою долонею дотикаємося з боку спини вище надниркової залози, а правою долонею дотикаємося зверху, де розміщується хвіст підшлункової залози (2 см вище пупа).
За кольок у серці: права долоня дотикається тіла зверху грудей у ділянці серця, а ліва долоня – лівої нирки з боку спини.
За болю під час сечовиділення (цистит, аденома): ліва долоня дотикається лівої нирки з боку спини, а права долоня лягає посередині внизу живота.
За кашлю: ліва долоня дотикається з боку спини в ділянці вище останнього ребра, а права – лівого плеча, після змінюємо положення долонь. Додатково слід вживати липовий чай із малиновим варенням після кожного вживання їжі.
За головного болю: ліва долоня дотикається ділянки лівої нирки з боку спини, а права – гайморових порожнин (лоб). Після положення долонь змінюємо.
За зниженого чи підвищеного тиску: ліва долоня дотикається ділянки лівої нирки з боку спини, а права долоня –ділянки серця зверху грудей .
За температурного дискомфорту: ліва долоня дотикається ділянки лівої нирки з боку спини, а права – гайморових порожнин. Додатково слід вживати липовий чай із малиновим варенням після кожного вживання їжі.
Процедура накладання рук має тривати близько однієї години.
Ушкоджена шкіра – страждають внутрішні органи
Рани різані та розірвані лікують так: узяти бавовняну серветку й зволожити відповідним розчином. (Права частина тіла зволожується лужним розчином: 1 ч. л. харчової соди на 1 л води; ліва частина тіла – кислим розчином: 1 ч. л. лимонної кислоти на 1 л води. Детальніше про це читайте в № 8.). Прикласти до рани й закріпити пластиром. Через 4 години пов’язку зняти й повторити процедуру.
За нариву: взяти бавовняну серветку й зволожити відповідним розчином, прикласти до нарива й закріпити пластиром. Через кожні 12 годин пов’язку змінювати до повного загоєння.
Якщо вкусили комарі, бджоли, оси, мошки: достатньо протягом дня зволожувати укуси відповідним розчином 3-5 разів на день.
Профілактичні та лікувальні процедури бажано проводити одночасно: компреси та пов’язки робити на ніч, а масажні – впродовж дня.
Оздоровлення може супроводжуватися дискомфортними явищами
Під час процедур можуть виникати деякі дискомфортні явища. Так, під час очищення кровоносної системи, в’язкість крові зменшується, тимчасово може підвищуватися пульс до 120 та тиск. Але не слід із цього приводу бентежитися, треба випити 200 мл настою плодів фенхеля (1 ч. л. на 1,2 л води, довести до кипіння, охолодити) й лягти на спину, правою долонею торкаючись зверху груді в ділянці серця, а лівою - лівої нирки з боку спини. Тримати, заплющивши очі, до появи спалахів і ще 10 хв. Такі процедури виконувати 2-3 рази протягом дня щоденно до відновлення пульсу та тиску.
Якщо з’являться висипання зі свербежем (на ділянках шкіри, де відбувається накопичення продуктів розпаду через активне відновлення там біоенергетичної мережі), ці ділянки треба зволожити відповідним розчином протягом дня 7-10 разів. Після відновлення біомережі висипання та свербіж зникнуть.
За тимчасового затерпання кінцівок пальців під час самомасажу та самодотику, яке свідчить про застійну кров, процедуру треба припинити на 1-2 хв. А поява тепла підтверджує поліпшення кровообігу на цих ділянках тіла й органах.
Поява вітрогінного процессу вказує на розпад гнильних відкладень у кишковику. Він стає одним із важливих показників відновлення очисних процесів у травному тракті. А поява виділень із носових порожнин підтверджує очищення гайморових порожнин і відновлення функції утворення й відходження слизу.
Печіння стоп не вказує на збільшення цукру в крові, а пов’язане із накопиченням продуктів розпаду на підошвах стоп, тканинах і органах. Хруст у суглобах – завершення першого етапу їх очищення. Тимчасові больові синдроми пов’язані із рухом солей і проникненням хвороботворних бактерій у тканини.
Поява аритмії серця може бути пов’язана із набряком внутрішніх органів, нижніх і верхніх кінцівок, а також через накопичення холестериново-кальцієвих утворень у судинах.
У разі зсуву середовища та відновлення функцій нирок тимчасово збільшується сечовиділення у 2-4 рази, а кислотність зменшується від 2,0 до 1,0.
Наведені вище інші симптоми є ознакою процесу очищення та оздоровлення організму, тож не лякайтеся, а продовжуйте працювати над собою за запропонованою методикою.
(Про інші подразники нашої енергії – в наступних числах газети.)
Підготувала Тетяна Кияниченко.