ПОЛІПШАТЬ ТРАВЛЕННЯ Й УСУНУТЬ МЕТЕОРИЗМ «КМИННЕ» МАСЛО ТА ЧОРНИЙ ЧАЙ

Поділитися:
ПОЛІПШАТЬ ТРАВЛЕННЯ Й УСУНУТЬ МЕТЕОРИЗМ «КМИННЕ» МАСЛО ТА ЧОРНИЙ ЧАЙ

Літо, тепле сонечко, розмаїття ягід, фруктів, овочів і… немиті руки, діарея – саме так. На жаль, немиті руки, недбало помиті фрукти є причиною різних кишкових інфекцій, що відгукуються діареєю, кольками, здуттям живота. Як швидко зарадити цьому за допомогою народних методів, рекомендує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО

У багатьох читачів, мабуть, росте вдома на підвіконні духмяна герань, яка має потужну антибактеріальну дію. У разі проносу застосовують настій герані: 1 ст. л. подрібнених сухих листків герані залити 1 склянкою окропу, витримати на водяній бані 5-7 хв, процідити. Приймати по 1 ст. л. тричі на день за 20 хв до їди.
Якщо діарея, пов’язана з отруєнням неякісними продуктами, швидко полегшить стан відвар калгану та звіробою. Приготувати суміш з подрібнених 15 г кореня калгану та 10 г звіробою. Одну столову ложку суміші варити в 300 мл води протягом 10 хв. Випити ковтками за кілька прийомів.
Від тривалих проносів допомагає простий засіб - відвар сушених груш. У 500 мл води засипати 100 г сушених груш і варити півгодини. Пити відвар по 100 мл за 40 хв до легкої їди. Курс - до зникнення симптомів.
Звичайний чорний чай. Таніни, які містить чай, виявляють в’яжучу й антибактеріальну дію. Поліпшується травлення, тому його призначають навіть за гострих проносів. Але зловживати цим напоєм ослабленим людям не бажано – «падатиме» енергетика.
Рекомендую кожному вдома мати про запас аптечну олію чорного кмину (чорнушки) У разі проблем із травним трактом 1 ст. л. олії змішати з 200 мл йогурту (несолодкого, без добавок). Пити двічі на день протягом трьох днів.
Якщо порушення роботи кишечнику супроводжуються метеоризмом (скупченням газів), приготуйте насіннєву суміш. Ретельно перемішати 100 г насіння фенхеля, по 50 г насіння ганусу, кропу та подрібненого кореня валеріани. Приймати по 1 ч. л. через 30 хв після їди. Курс – 14 днів і більше.
Цю суміш добре запивати «срібним» напоєм, який також помічний за кишкових інфекцій. Для цього 200 мл води нагрівають розпеченим на вогні сріблом (можна срібною монетою діаметром 3-5 см). Срібло тримають пінцетом над вогнем, потім опускають у воду (вона має зашипіти), аж доки та не стане теплою. Додати 1 ст. л. яблучного чи винного оцту і 5 крапель йоду. Присмачити медом. Пити з насіннєвою сумішшю не менш як 2 склянки на день до зникнення ознак інфекції.
І насамкінець від метеоризму і для поліпшення травлення пропоную скористатися «кминним» маслом. Розтопити 1 кг домашнього масла, додати в нього 50 г квітів календули (свіжих чи сухих), потримати на слабкому вогні близько 10 хв. Всипати 100 г меленого кмину, перемішати й зняти з вогню. За бажання можна процідити. Зберігати в холодильнику. Мастити хліб, додавати в каші, картопляні страви. Адже кмин нейтралізує соланін, який утворюється в картоплі після грудня.
Відомо також, що, посипаючи кмином будь-як страву, ми нейтралізуємо й інші отруйні інгредієнти.