ПРИЙОМИ «ТИБЕТСЬКИЙ П’ЯТИЛИСНИК» ДЛЯ ЧУДОВОГО САМОПОЧУТТЯ ТА БЕЗДОГАННОЇ ЗОВНІШНОСТІ

Поділитися:
ПРИЙОМИ «ТИБЕТСЬКИЙ П’ЯТИЛИСНИК» ДЛЯ ЧУДОВОГО САМОПОЧУТТЯ ТА БЕЗДОГАННОЇ ЗОВНІШНОСТІ

Метод «Тибетський п’ятилисник» дуже ефективний і позбавляє навіть від застарілих хронічних захворювань. Освоювати його секрети потрібно послідовно. Лише за такого підходу він принесе вам ту користь, на яку тільки здатен. А ця користь, самі побачите, — не змусить на себе довго чекати у своєму благодатному прояві.
Чому обрано саме тибетські методики? Тому, що завдяки їм з’являється особлива енергія, яка впливає на ендокринну (гормональну) систему.

Гормональна система — пульт управління організмом

Ви знаєте, що таке гормональна система в контексті вашого організму? Це ваша особиста вроджена біологічна програма, і вона унікальна. Ваша гормональна система — прямий аналог комп’ютерної програми, і в неї закладено абсолютно певний набір команд, які послідовно виконуються протягом усього вашого життя. Однак не треба думати, що вроджена біологічна програма — це щось фатальне і її не можна змінити.
Гормональна система (біологічна програма) — це пульт управління організмом. І цим усе сказано. Чи можна взаємодіяти з цим пультом? Чи можна вносити зміни у вроджену біологічну програму? На Тибеті довели: можна. Для цього потрібно звернутися до розпорядника особистої біологічної програми, до Верховного Головнокомандувача гормональної системи — до ДНК.

Як домовитися зі своєю ДНК

Як домовитися зі своєю ДНК, щоб процеси старіння загальмувалися чи зовсім відмінилися? Як впровадити ті командні коди, що ліквідують хвороби? Для цього є особлива мова, яку розуміє ваша ДНК. Це особлива енергія, що виробляється за допомогою певних поз тіла й рухів рук, певного ритму дихання та певних мовленнєвих формул. Це спеціальна мова, за допомогою якої ведеться пряма розмова між особливою життєвою енергією (на Сході її називають Праною) та вашою ДНК. Ви не розумієте цієї мови? А це нічого не змінює. Енергія, яку ви отримуєте через спеціальні рухи, ритми дихання та мовленнєві формули, передає ясні повідомлення — і ваша ДНК їх чудово розуміє. І в результаті якраз і виходить те, що наочно спостерігається під час застосування тибетських методик: спадкові захворювання минають, збої в програмі здоров’я ліквідуються, життєва енергія повертається, процеси старіння зупиняються.
Усе це вам забезпечать 5 особливих прийомів «Тибетського п’ятилисника». І перший крок, який ви маєте зробити у вивченні цього методу, — це освоєння  тибетської гормональної гімнастики.

Легко, просто й дуже корисно...

Я часто стикаюся з явищем, яке можна назвати «антиспортивна поведінка». Це явище активно проявляється серед людей, які все чудово розуміють (і про потребу спортивних навантажень, і про їх безумовну користь, але...), словом, «ось прямо з понеділка почну робити гімнастику» — це звичайне для таких людей два в одному: і надихаючий початок, і безславний кінець. Я сама з таких — з антиспортивних. І причину знаю, чому я така.
Переважна більшість гімнастик — дуже нудне заняття. Немовби баржу тягнеш, а куди й навіщо — велике запитання. Адже «треба» — це той нахмурений кат, який нещадно вбиває творчу енергію, а натомість пропонує метушливу та марну суєту. Але є гімнастики не тільки цікаві, не тільки дуже приємні за фізичними відчуттями, а ще й цілющі: роблять із тілом дива. І от саме такі гімнастики знищують усі відмовки й усе, що за ними  приховується (наприклад, спортивна лінь), зникає саме собою. Одну з таких гімнастик я прямо зараз вам представлю.

Тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення та довгожительства

Цю гімнастику практикували для свого оздоровлення тільки тибетські ченці, та й то далеко не всі: її техніка була засекреченою. Кілька десятиліть тому ченці передали даний секрет одній людині, яка, переконавшись на собі в могутній силі цього дару, написала про нього в газеті. Але майже ніхто нічого не зрозумів — і секретна гімнастика не отримала масового визнання.
І тільки у 2013 році вона стала дуже популярною. Причина такої масштабної популярності — її дивовижна простота й ефективність. Як наслідок гормональної гімнастики можна відчути: приплив життєвої енергії, помітне поліпшення пам’яті, поступове відновлення зору й слуху, зняття хронічного емоційного напруження та м’язових затиснень у тілі, поліпшення розумової концентрації, роботи органів дихання, органів травлення, значне поліпшення роботи серцево-судинної системи, стимулювання роботи лімфатичної системи, зміцнення м’язів,  передусім рук, і це далеко не все. Освоївши цю гімнастику, ви виявите, що всі хронічні болячки від вас «відстали» й що з кожним днем ви наливаєтеся силою та гарнішаєте прямо на очах. Практично застосування такої гімнастики збільшує тривалість життя в середньому на 25—30 років. Важливе зауваження. За наявності хронічних захворювань готуйтеся до того, що ваша ендокринна система відмовиться їх терпіти й з ними миритися. Вона почне всю «хроніку» винищувати. Процес може бути латентним (прихованим), але ймовірні... ні, це не можна назвати загостреннями. Це краще назвати незначним дискомфортом, який, по-перше, триває зовсім недовго, а по-друге, виявляється вельми делікатно: легким нездужанням, яке, повторюю, може взагалі не виявитися.
Гормональну гімнастику рекомендується виконувати щоранку (до 6-ї години), лежачи в ліжку, щойно прокинулися. Але якщо ваш матрац м’який, то ліпше переміститися на підлогу на килимок чи на жорсткий матрац, який не провалюється. Вправи займають усього від 5 до 15 хвилин, залежно від ступеня їх освоєння, і дають змогу підтримувати нормальне функціонування організму  й усіх гормональних органів протягом доби. Починаючи гімнастику, ви одночасно маєте розуміти, що вона не поєднувана зі вживанням спиртних напоїв, курінням, не кажучи вже про наркотики.
Приблизно через 6 місяців щоденних вправ вас полишать практично всі чи  всі хронічні хвороби, залежно від стану вашого організму на момент початку вправ. Важливе значення має ваш внутрішній стан: ставлення до людей і світу, а також ваша життєва позиція. У того, хто оптимістично налаштований і вірить дужче, й результати настануть значно швидше.

Вправа № 1. Початкове положення: лежачи на спині. Підняти руки над собою, скласти долоні. Виконати 6—10 коротких розтирань натисканням подушечок долонь одна об одну. Заодно при цьому проводьте діагностику свого організму — якщо між долонями після розтирання сухо й гаряче, то це свідчить про те, що з організмом усе гаразд. Якщо тепло й ви не можете розігріти нижню частину долоньок до гарячого стану, це вказує на те, що ваше біополе знижено вдвічі. Якщо взагалі немає ніякого тепла й долоньки навіть вологі, то це підказує, що у вас розвиваються серйозні судинні проблеми. І ці гормональні вправи якраз спрямовані, в тому числі, й на лікування судинних захворювань. Хоч які б долоні були після діагностики, потрібно продовжувати гімнастику.

Вправа № 2. Початкове положення: лежачи на спині, гарячі місця долоньок, подушечки кладемо на заплющені очі (очні яблука). Не відриваючи рук, злегка виконуємо натискання на очі. Одне натискання й відпускання — один цикл, одна секунда, всього треба виконати 30 натискань. Загалом витрачається на вправу приблизно 30 секунд. При цьому потрібно обов’язково рахувати до 30.
Якщо у вас є проблеми з очима, то залиште долоні на очах, не відриваючи, злегка натиснувши, ще на 1—2 хвилини. Така вправа поліпшує та відновлює зір. У цей момент відбувається енергетичне живлення очного яблука та всіх рецепторів. Зір поліпшуватиметься поступово.

Вправа № 3. Початкове положення: лежачи на спині, долоні переносимо на свої вуха. Починаємо ритмічно натискати ними, не відриваючи, на вуха. Натискуємо 30 разів, 30 рухів — 30 секунд, при цьому також рахуємо.

Вправа № 4. Початкове положення: лежачи на спині, розміщуємо руки перед особою, складаємо-затискаємо (не повністю) чотири пальці в кулачки, а великі пальці у вільному стані підняті догори. Далі великі пальці розміщуємо за вухами, знизу вуха, іншими пальцями, стиснутими в кулачки, торкаємося обличчя. Плавно опускаємо свої руки до підборіддя, не відриваючи при цьому пальці від обличчя. Після цього стиснутими пальцями починаємо плавне підтягування шкіри обличчя від підборіддя до вух, не відриваючи пальців від обличчя. Підтягуємо плавно шкіру обличчя, переміщаючи руки від підборіддя по одній лінії до вух. Великі пальці постійно містяться за вухами. Руки вниз від вух до підборіддя та руки догори від підборіддя до вух по одній лінії — один цикл, усього потрібно виконати 30 таких циклів за 30 секунд.

Вправа № 5. Початкове положення: лежачи на спині, кладемо праву долоню на лоб, а ліву зверху притискаємо до правої. Виконуємо переміщення долонь, торкаючись чола, від скроні до скроні (від лівої до правої, від правої до лівої — один цикл, усього виконати 30 циклів за 30 секунд).

Вправа № 6. Початкове положення: лежачи на спині, праву долоню розміщуємо над маківкою голови, на відстані 4—5 см від голови, ліву долоню зверху притискаємо до правої руки. Переміщуємо складені аркою руки від чола до потилиці й від потилиці до чола — один цикл. Потрібно зробити 30 таких циклів за 30 секунд.

Вправа № 7. Початкове положення: лежачи на спині, праву долоню розміщуємо над маківкою голови, на відстані 4—5 см від голови, ліву долоню зверху притискаємо до правої руки. Переміщуємо складені аркою руки від лівого вуха до правого, від правого до лівого вуха — один цикл. Зробити 30 таких циклів за 30 секунд.

Вправа № 8. Початкове положення: лежачи на спині, кладемо праву долоню на «щитовидку», ліву долоню зверху притискаємо до правої руки. Виконуємо переміщення лівої руки по повітрю уздовж тіла від «щитовидки» до пупка й назад до правої руки — один цикл, усього 30 циклів, 30 переміщень лівої руки до пупка й назад за 30 секунд. На тридцятий раз обидві руки, притиснуті одна до одної, натискуючи на тіло, спускаємо на живіт.

Вправа № 9. Початкове положення: лежачи на спині, кладемо праву долоню на живіт, ліву долоню зверху притискаємо до правої руки. Виконуємо колові рухи за годинниковою стрілкою по животу, ледь натискаючи долонями на живіт. Один оберт — один цикл, усього 30 обертів за 30 секунд.

Вправа № 10. Початкове положення: лежачи на спині, руки піднімаємо догори. Виконуємо 5—6 колових рухів кистями рук за годинниковою стрілкою та 5—6 колових рухів проти годинникової стрілки. Далі, не опускаючи рук, треба злегка й дрібно потрясти кистями рук протягом 4—5 секунд.

Вправа № 11. Початкове положення: лежачи на спині, ноги піднімаємо догори. Виконуємо 5—6 колових рухів гомілковостопними суглобами за годинниковою стрілкою та 5—6 колових рухів проти годинникової стрілки. Далі, не опускаючи ніг, злегка й дрібно потрясти гомілковостопними суглобами протягом 4—5 секунд.

Вправа № 12. Початкове положення: сидячи на ліжку чи на підлозі. Виконуємо розтирання стоп, можна окремо, можна й одночасно обома руками, як буде зручніше. Якщо стопи сухі, то можна змастити їх олією, ліпше маслиновою. Якщо під час розтирання стоп відчуєте біль, краще це місце ретельно промасажувати.

Вправа № 13. Початкове положення: сидячи на підлозі. Виконуємо плавне легке масажування-розтирання-погладжування гомілок ніг рухом рук із зовнішнього боку знизу вгору. Потім за годинниковою стрілкою легко масажуємо коліна. Після цього виконуємо легке масажування-розтирання-погладжування стегон рухом із зовнішнього боку досередини.
Після завершення вправ організм повністю пробуджений, у тілі відчуваються не лише підвищення сил і загального тонусу, а також якась юна, як у дитинстві, радість життя й енергійна готовність до нового дня. Після гімнастики дуже добре випити склянку тепло-гарячої води: це допоможе активніше запустити вашу лімфатичну систему й омиє стінки травного тракту.

(Продовження).

Марта НІКОЛАЄВА-ГАРІНА,
практичний психолог, фахівець із біоенергетики людини,
автор унікальних методик з управління віком.
http://to-buybook.ru/skachz.html