РЕЦЕПТ СТАБІЛІЗАЦІЇ МАСИ ТІЛА ВІД ДОКТОРА КАРТАВЕНКА

Поділитися:
РЕЦЕПТ СТАБІЛІЗАЦІЇ МАСИ ТІЛА ВІД ДОКТОРА КАРТАВЕНКА

Коли всі чи майже всі довкола переймаються схудненням, проблема людей, які, навпаки, хочуть поповніти, набрати масу тіла, залишається в тіні. До такої «меншості» ставляться ледь не з батьківською ласкою. Поблажливо поплескують по плечах чи інших частинах тіла й намагаються заспокоїти на кшталт: «Угамуйся, дурненька, в тебе все класно!». Якби ж  то так було насправді..

Людей худих, хоч як дивно, дуже багато. І якщо проблеми ожиріння очевидні, це  юнацька гіпертонія, цукровий діабет та стійкі зміни гормонального тла, суглобові захворювання, то дефіцит маси тіла, нестача м’язової та жирової маси - не менш проблематичні. Просто «худенькі» легко розчиняються серед нехудих, тому хочеться допомогти їм.
У цій статті я наводжу засіб для стабілізації маси тіла, рецепт дуже старовинний і тому перевірений. Уже сам факт того, що він зберігся століттями, свідчить про багато що. Цей рецепт увійшов в аннали гіппократівської медицини, а до прийняття ісламу був досить популярним і на Близькому Сході.
Сало-яблучну суміш широко використовували римські легіонери, її вважали практично незамінним засобом під час військових дій і тривалих тренувань. Власники гладіаторів так само користувалися цим рецептом для підтримання форми своїх бійців. Був він у широкому вжитку й у нас. Наприклад, для того, щоб вдало видати дочок заміж, сало-яблучним засобом успішно користувалися і дворяни, й селяни.
Свинячий жир, як один із найдешевших продуктів, уже протягом багатьох століть для більшості європейців є одним з універсальних оздоровчих і лікувальних засобів. Після короткого періоду забуття, пов’язаного з салофобією (нехай це залишиться на совісті заангажованих дієтологів), сало й смалець знову повернулися й по праву посіли в харчуванні людини гідне місце.
Для приготування чудодійного засобу  знадобиться 1 кг свинячого жиру (смальцю) та 1 кг обчищених зелених яблук, ліпше  сорту семеренка. Смалець слід розтопити, яблука дрібно нарізати, можна натерти. Змішати все разом і дати масі охолонути. І вже в охололому вигляді приймати цей засіб по 1 ч. л. 3-4 рази на день, запиваючи гарячим чаєм чи водою.
Звертаю вашу увагу, що крім проблем, пов’язаних зі стабілізацією маси тіла, зникають, якщо вони є, й такі неприємності, як вугрові висипання, сухість чи надмірна жирність шкіри, ламкість та тьмяність волосся. До того ж з’являється радість в очах. Дуже цікавий і такий факт. Застосування цієї суміші в щоденному раціоні, особливо в пізній осінній та зимовий періоди року, підвищує рухливість суглобів, збільшує еластичність шкіри та значно підвищує м’язову витривалість.

Віктор КАРТАВЕНКО,
лікар-рефлексолог вищої категорії,
доктор медичних наук, професор,
академік, автор багатьох винаходів, книг і публікацій.
http://www.doktor-kartavenko.ru