САМОВІДНОВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Поділитися:

або Як налаштувати тіло на здоров’я

aura1new2Східна медицина стверджує, що немає хвороб, є лише «перекіс» енергії в тілі людини. Приміром, надлишок енергії в меридіані печінки спричинює виникнення таких хвороб, як гіпертонія, короткозорість, глаукома, гепатит тощо, а нестача - гіпотонію, далекозорість, підвищену ламкість нігтів тощо. Тобто запальні процеси, набряки, підвищення чи зниження артеріального тиску, аритмії, виразки, біль та багато-багато інших неприємних симптомів, які зумовлюють страждання в людей, - це лише наслідок змін в електромагнітному випромінюванні людського організму.

ОРГАНІЗМ ЧЕКАЄ «ПРАВИЛЬНИХ» СИГНАЛІВ

Тому східні лікарі практично всі хвороби лікують за допомогою голковколювання. Голки виконують роль антенок, які ловлять з навколишнього середовища потрібні частоти й передають їх в організм. Європейські вчені створили прилади біорезонансної терапії, що випромінюють певні спектри частот і допомагають відновити енергетичне поле людини. Коли збігається частота якогось зовнішнього джерела енергії (голка, прилад) з частотою органа, тканини чи клітини, з’являється резонансний відгук (реакція). Ось як описують цей метод доктор медичних наук Сергій Батечко та головний лікар Центру сучасних технологій, віце-президент компанії «Енергія Тибету» Любов Краснікова в книзі «Енциклопедія здоров’я»: «Головна ідея застосування резонансу в медицині полягає в тому, що в разі правильного підбору частоти лікувальної дії можна значно посилювати нормальні чи послаблювати патологічні коливання в організмі. Досить подати на кожну проекцію ураженого органа потрібний терапевтичний сигнал, щоб через деякий час отримати одужання».

ОДЯГ ЗАМІСТЬ ПРИЛАДІВ

Якщо застосування голкотерапії чи вплив спеціальних приладів може відбуватися лише за участі фахівця, то останні досягнення китайської медицини зробили біорезонансну терапію доступною для кожного - в будь-якому місці і в будь-який час. Ідеться про біофотони – матеріали, виготовлені на основі 44 лікарських рослин, заморожених до мінус 170 градусів, подрібнених до наночастинок і нанесених на тканину чи пластикові карточки. Біофотони випромінюють частоти, які мають величезний позитивний вплив на людський організм, поновлюють втрачену енергію, включають механізми самовідновлення. Біофотон - це камертон нашої енергетики, він відкриває капіляри, знижує густину крові, змушує міжклітинну рідину вібрувати й рухатися, підвищує еластичність стінок судин, посилює фагоцитоз лейкоцитів і ретикулярних клітин, зміцнює імунітет, перешкоджає гіперплазії тканин, знімає больовий синдром, прискорює загоєння тканин. Виготовлений на основі біофотонових тканин одяг є високоефективним засобом у профілактиці хвороб та відновленні організму за різних захворювань. Під час використання продукції з біофотонами відбувається випромінювання хвиль довжиною від 2,5 до 5 мікрон, які проникають на глибину 3-5 см і поглинаються клітинними структурами. Унаслідок цього посилюється обмін речовин в клітині й усуваються судинний спазм, біль, прискорюється процес одужання.

КОЖНОМУ ОРГАНУ СВОЯ ЧАСТОТА

Оздоровлювальний біофотоновий одяг - це предмети, призначені для різних частин тіла: шапочка, нашийник, накладка на очі, жилет, піжама, пояс, труси, шкарпетки, рукавички, гетри, наколінники, налокітники, напульсники, а також постільна білизна й захисні картки. Під час виготовлення різних частин одягу застосовують різні лікарські трави - ті, спектр частот випромінювання яких збігається з частотою випромінювань певних органів і систем, з якими вони будуть взаємодіяти. Приміром, біофотонова шапочка має найменшу частоту - 2,5 Гц, яка відповідає частотним випромінюванням мозку (розширює мікросудини мозку, очищає судини від склеротичних відкладень, поліпшує надходження крові й кисню в мозок, постачання поживних речовин, знімає головний біль, усуває безсоння, зміцнює пам’ять, захищає від випадання волосся). Жилет випромінює частоту - 92,5 Гц (допомагає в разі періартриту плеча, захворювань хребта, оніміння кінцівок, швидко знижує густину крові й рівень холестерину, знімає втому, стимулює імунну систему). Гетри працюють на частотах 58,0 Гц (ефективно усувають варикозне розширення вен, тромбофлебіт, геморой, оніміння й судоми нижніх кінцівок, порушення периферійного кровообігу за облітеруючого ендартеріїту, цукрового діабету).

ЧОТИРИ ЕФЕКТИ В ОДНОМУ ПРЕДМЕТІ

Кожен з предметів одягу має широкий спектр дії, оздоровлюючи відразу кілька систем організму. Приміром, лікар-ребілітолог Світлана Слюсарська на останньому вебінарі компанії «Енергія Тибету» назвала біофотонові труси «чотири ефекти в одному предметі» . Бо вони охоплюють сферу статевих органів (жіночих і чоловічих), проктологію (пряму кишку), сечостатеву систему (нирки, уретру, сечовий міхур), гастроентерологію (кишечник). Тому є помічними за всіх гінекологічних захворювань у жінок (кіста, фіброма, аднексит, ерозія), простатиту, аденоми в чоловіків, закрепів, дисбактеоріозу, геморою, нефритів, циститів, уретритів тощо. Пояс належить до найефективнішої біофотонової продукції, бо має найбільшу частоту - 99 Гц. Він оздоровлює хребет (знімає запальні процеси й навіть допомагає в разі міжхребцевих гриж), а також усі внутрішні органи: печінку, жовчний міхур, підшлункову залозу, нирки. Як показує практика, носіння біофотонового пояса разом із вживанням структурованої води із структуризаторів «Енергія Тибету» допомагає нормалізувати рівень цукру в крові навіть у разі його високих показників. Це неодноразово доведено на практиці.

ВОДА ПОСИЛЮЄ ЕФЕКТИВНІСТЬ БІОФОТОНІВ

Вживання структурованої води значно посилює ефект біофотонового одягу. Адже структуризатори води «Енергія Тибету» дають змогу досягти найголовніших показників «живої» води: нормалізують лужно-кислотний баланс, роблять її низькомолекулярною (такою, яка може проникнути в клітини), а також знижують її окисно-відновний потенціал з плюсового до мінусового (це означає, що вона набуває антиоксидантних властивостей). Для підтримання здоров’я людина потребує близько 2 л структурованої води на добу. Але починати пити її потрібно в режимі звикання: по півсклянки - 2-3 рази на день. Адже вона посилює очисні процеси в організмі, і він повинен адаптуватися до нових умов. Біофотоновий одяг також потребує режиму звикання - по 5-20 хвилин кілька разів на день. Опісля його можна носити навіть цілодобово.

НАПОЛЕГЛИВІСТЬ І ПОСЛІДОВНІСТЬ - ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я

Біофотоновий одяг добре поєднувати з іншими оздоровлювальними засобами. Адже, коли «залатуються енергетичні дірки», клітини з вдячністю приймають і потрібні для нормалізації їх біохімічного стану речовини. Скажімо, в лікуванні багатьох жіночих проблем біофотонові труси добре доповнюють фітотампони (очищують внутрішні органи від поліпів, кіст, фібром, ерозій), у разі чоловічих захворювань біофотонові труси добре поєднувати з урологічними пластирами, які ставлять на пуп (вони прискорюють кровообіг у ділянці статевих органів, усувають запальні процеси й набряки). Прикладів відновлення здоров’я за допомогою біофотонового одягу, структуризаторів води та іншої оздоровлювальної продукції «Енергії Тибету (очисні та «чоловічі» пластирі, органічний кальцій, маточне молочко, квітковий пилок, омега -3-кислоти, кордицепс тощо) можна навести дуже-дуже багато. Дехто відчуває позитивний ефект з перших днів користування, дехто - через певний час. Головне - це наполегливість і послідовність у застосуванні. І тоді обов’язково прийде бажаний результат: поліпшиться здоров’я, з’являться сили, стане кращим настрій.

_poyas_-getry-trusy-Детальнішу інформацію про біофотоновий одяг, структуризатори води, очисні, оздоровлювальні, аюрведичні пластирі, біологічно активні добавки компанії «Енергія Тибету» ви можете дізнатися в Інтернет-магазині «Природна скарбничка» за телефонами: 044 361 54 01; 095 000 72 93. Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України № 05.03.02-03/106922 від 30.12.2010 р.

zidmarket.com.ua

передплата