СХІДНА МЕДИЦИНА ДОПОМАГАЄ УКРАЇНСЬКИМ ЧОЛОВІКАМ ВІДНОВИТИ ЗДОРОВ'Я

Поділитися:
СХІДНА МЕДИЦИНА ДОПОМАГАЄ УКРАЇНСЬКИМ ЧОЛОВІКАМ ВІДНОВИТИ ЗДОРОВ'Я

Нещодавно на сторінках газети було опубліковано матеріал про відновлення жіночого здоров’я за допомогою продукції «Енергії Тибету»: фітотампонів, біофотонових трусів, структуризаторів води. Я хочу поділитися своїм досвідом у відновленні чоловічого здоров’я. Дізнавшись кілька місяців тому про урологічні фітопластирі та біофотоновий одяг (труси), я вирішив придбати їх. Бо хоча маю у свої 82 роки «букет захворювань»: артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, остеохондроз, катаракта, порушення слуху тощо, з ними я навчився співіснувати за допомогою ліків. А ось аденома мені дошкуляла найдужче: я боявся далі як на 200 метрів відійти від будинку, бо сечовий міхур поводився непередбачувано й неконтрольовано, примушуючи терміново шукати туалет. Бувало, що позиви до сечоспускання я відчував чи не кожні півгодини. Крім того, сам процес сечоспускання був болючим, а сеча виходила в невеликій кількості. Уролог пояснив, що єдиним ефективним методом у моєму випадку є видалення аденоми хірургічним шляхом. Однак я боявся, що хворе серце погано перенесе наркоз, а також післяопераційних ускладнень. Коли прочитав, що фітопластирі для лікування простати, біофотонові труси і структурована вода можуть допомогти навіть у разі таких задавнених станів, як мій, вирішив спробувати. В інструкції було написано, що один пластир ставиться на ділянку пупа на 3 дні з перервою один день. Курс лікування - 6 пластирів. Після застосування п’ятого пластиру я відчув разючу зміну у самопочутті. Позиви до сечоспускання стали значно рідшими, сеча виходила у великій кількості й без різі та відчуття печіння. Зараз я проходжу другий курс лікування. Крім того, постійно ношу біофотонові труси і п’ю структуровану воду (приготовлену за допомогою структуризатора-стіка). Як результат застосування цієї продукції, тепер я встаю вночі не 5-6 разів, а всього 1 раз. Тому висипляюся й моє загальне самопочуття значно поліпшилося. Ваш постійний читач Григорій Васильович. м. Бровари.

ПРОСТАТА ОЗДОРОВЛЮЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПУП

У східній медицині дуже поширений метод лікування через пуп: лікарські засоби накладають на цю ділянку, їх компоненти проникають у кров, унаслідок чого концентрація діючої речовини підвищується в черевній порожнині, а потім розноситься по всьому організму. Цей метод носить назву трансдермального (через шкіру).Трансдермальний пластир поступово вивільняє діючі речовини, порційно подаючи їх в організм. Таким чином забезпечується безперервне надходження ліків протягом тривалого часу. І, що особливо важливо, завдяки трансдермальним пластирям стає можливим підведення лікарських речовин до вогнища запалення, куди утруднений доступ медикаментів. Ще одним чинником високої ефективності пластиру є його унікальний фітосклад. Приміром, вербена має виражену протимікробну, протизапальну дію, її здавна застосовували для лікування імпотенції, посилення потенції, відновлення сил. Кориця - широковідома рослина як засіб проти запалень, набряків, немічності, зокрема й статевої, як прискорювач обмінних процесів. Камфору традиційно застосовують у випадках патологічної затримки сечі й неможливості випорожнення сечового міхура. Вона дуже ефективно посилює кровообіг, збільшуючи капіляроактивність. Урологічні пластирі довели свою ефективність у разі лікування простатиту, аденоми, зниження потенції, імпотенції, безплідності, пов’язаної з низькою концентрацією та рухомістю сперматозоїдів, нефриту. Їх з успіхом застосовують у разі частого й болючого сечоспускання, болю в ділянці промежини, мошонки, відчуття неповного випорожнення сечового міхура, запальних захворювань сечовивідних шляхів, ломоти в попереку. У разі серйозних відхилень у здоров’ї рекомендують пройти 2-3 курси оздоровлення пластирями. Із профілактичною метою доцільно проводити один курс раз на півроку (це варто робити з молодого віку).

«ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ОДЯГ» І СТРУКТУРОВАНА ВОДА - НАЙПОТУЖНІШІ ЗАСОБИ ВІДНОВЛЕННЯ

Біофотоновий одяг (нагадуємо, біофотони — це матеріали, виготовлені на основі лікарських рослин, заморожених до температури мінус 170 градусів і пошарово нанесених на тканину) - це найсучасніший і високоефективний засіб відновлення різних функцій організму. Бо одночасно діє й на енергетичному (первинному), й фізіологічному (органів і систем) рівнях. Тому його дію на людський організм прирівнюють до біорезонансної терапії. Він сприяє відновленню порушеного електромагнітного поля хворих органів, усуненню запальних процесів, стимуляції очисних процесів, відрегулюванню обмінних процесів, унаслідок чого запускаються внутрішні процеси саморегуляції. Біофотонові труси сприяють не лише оздоровленню сечостатевої системи, а й поліпшенню роботи кишечнику, стану поперекової ділянки хребта. Тому в комплексі з пластирями вони значно пришвидшують процес одужання. А структурована вода (за допомогою кухлів-, стаканів- чи стіків-структуризаторів зі спеціальних сплавів та вставкою з біофотонами та мінералами) допоможе організму вивести накопичений бруд (токсини, шлаки, алергени, хвороботворні мікроорганізми), від яких він починає звільнятися в процесі одужання. Бо якісна низькомолекулярна вода з від’ємним окисно-відновним потенціалом (саме таких параметрів вона набуває в структуризаторі) стає здатною проникнути всередину клітин, розчинити й вивести всі шкідливі накопичення, очистити кровоносні й лімфатичні капіляри, внаслідок чого процес відновлення пришвидшується і відбувається на значно вищому якісному рівні. Усім людям, які налаштовані зберегти чи повернути здоров’я, потрібно щодня вживати до 2 л структурованої води. В очищенні чоловічого організму допоможуть і пластирі на стопи, які через акупунктурні точки та лімфатичні судини, що містяться на підошвах ніг, унікально очищають усю лімфатичну й ендокринну систему, а відтак підвищують здатність організму запускати втрачені функції, зокрема й сечо-статевої системи.

КЛІТИНУ ПОТРІБНО НЕ ЛИШЕ НАПОЇТИ, А Й НАГОДУВАТИ

Для відновлення здоров’я важливо не лише очистити організм, а й наповнити його потрібними мікроелементами. Відомо, що часто збої в роботі внутрішніх систем починаються через нестачу якихось речовин. Приміром, без кальцію в організмі не відбувається жодна життєво важлива хімічна реакція. Тож якщо його бракує, порушується процес живлення й очищення клітин. Супердрібний кальцій з морських гребінців, подрібнений до наночастинок, практично повністю засвоюється ще в ротовій порожнині, тому він помічний в усуненні різних проблем. «Чоловіча формула здоров’я» - це потужний засіб для відновлення гормонального балансу й імунної системи, омолодження організму. Вона, як і інші препарати східної медицини, виготовлена за старовинними рецептами. До її складу входять оленячі роги, екстракт пеніса оленя, женьшень, гриб лінчжі, ягоди дерези, гірчак багатоквітковий тощо. Тому «Чоловіча формула здоров’я» є дієвою за частого сечовипускання й нетримання сечі, захворювань органів малого таза, нирок, імпотенції й передчасної еякуляції. Кордицепс (гриб, який росте високо в горах Тибету) – унікальний препарат широкого спектра дії, що має виражений протизапальний, протибактеріальний, противірусний, протипухлинний, протинабряковий, капіляроочисний ефект. Тож є дуже дієвим за багатьох проблем зі здоров’ям, зокрема, й простатиту та аденоми простати. До речі, всі згадані вище засоби допомагають швидкій реабілітації хворих після операції. Тож для чоловіків, які звикли бути сильними й здоровими, є широкий вибір різноманітних засобів, щоб знову могли відчути себе такими.