ВІДНОВІТЬ ХРЕБЕТ ТА ПЕЧІНКУ, ПОЗБУДЬТЕСЯ БОЛЮ В КОЛІНАХ І ДЕПРЕСІЇ

Поділитися:
ВІДНОВІТЬ ХРЕБЕТ ТА ПЕЧІНКУ, ПОЗБУДЬТЕСЯ БОЛЮ В КОЛІНАХ І ДЕПРЕСІЇ

Під час «прямої лінії» лікар-невропатолог, фахівець зі східної медицини Володимир Болсун, який минулого тижня був гостем редакції «Здоров’я і довголіття», відповів на численні запитання наших читачів, діагностуючи їх за своєю унікальною методикою - звуком власного голосу. Пропонуємо вашій увазі деякі найбільш цікаві відповіді лікаря. Сподіваємося, вони допоможуть оздоровитися багатьом нашим передплатникам.

Пан Євген (Миколаївська обл.): Мене турбує печінка, вранці інколи буває гіркота в роті. Хотів би отримати якийсь нескладний, так би мовити, ледачий, метод її лікування.
Володимир Болсун (далі В.Б.): Узяти 2-3 солодких кримських червоних цибулини (якщо немає червоних – то будь-яких), порізати й засипати цукром. Почекати, доки з’явиться сік. Оцей сік чистить і печінку, й жовчні протоки. Пити по 1 ч. л. за 30 хв до їди 4 рази на день. Для того щоб відновити клітини печінки – гепатоцити, рекомендую з’їдати зранку натще по 0,5 ч. л. червоної ікри, яка має вcі потрібні речовини для відновлення печінки. На ніч, коли працює цей орган, з’їдати по 2-3 чорні оливки з кісточкми, які всю ніч «тягнутимуть» жовч. За вченням китайської медицини, печінка – це дерево, на ній все тримається, всі хрящі, зв’язки – все в нашому організмі залежить від печінки.
Пані Галина (м.Київ): У мене шумить постійно в голові й пече, аж болить за вухом з правого боку. Спочатку болів козелок вуха. Невропатолог виписав уколи, таблетки, поки пила - було легше.
В.Б.: Щодо шуму в голові, то раджу зробити доплерографію головного мозку, оскільки у вас спазмуються судини, особливо на переміну погоди.
Ви людина сильна, й цю силу треба врівноважити, у вас не просто вухо заболіло – це свідчить, що десь порушено плин енергії. Пропоную вам пройти курс голковколювання. Крім того, не можна зранку вставати різко й прямо з ліжка. Перекотіться плавно з ліжка на підлогу, станьте навколішки немов для молитви. Покладіть подушечку під живіт, нахиліться – зробіть видих. При цьому може відчуватися тяжкість у голові. А потім, повільно піднімаючи голову, зробіть вдих. Це допоможе зняти спазм судин.
А ще у вас, найімовірніше, неврит слухового нерва. Щоб його позбутися, берете цибулину, обчищаєте до тугої серединки, яку виймаєте, припікаєте сірником і засовуєте у вушний прохід, аби його прогріти. А потім усю ділянку перед вухом, за вухом слід натерти часником, після чого зверху покласти вовняну хусточку та лягти на торбинку з не дуже гарячою сіллю. Охолоджуючись, сіль поступовою забиратиме в себе хворобу.
Пані Надія Михайлівна (м. Корсунь-Шевченківський): Хотіла у Вас просити пораду щодо свого сина. Йому 24 роки, не курить, не п’є, але постійно перебуває в якійсь депресії. Каже, що відчуває серцем зло, недобрих людей тощо.
В.Б.: Насамперед вашому синові треба тренувавти тіло, бо відомо, що в здоровому тілі – здоровий дух. Уранці йому варто побігати, щоб аж упрів, потім облитися холодною водою. Крім того, натще розсмоктати половину зубка часнику, ковтаючи слину – це вижене всю злу силу (часник ковтнути). Після цього під груди, на ділянку шлунка покласти мішечок із нагрітою сіллю й дихати, аж доки не побачить над собою блакитне небо. Хлопцю треба втомитися, щоб він гарно спав уночі.
Також для сина та для себе заваріть такий збір: взяти по жменьці квітів глоду, шипшини та каркаде й запарити 1 л окропу. Закутати й настояти годину. Пити протягом дня. Цей напій зміцнить серце. У китайській медицині серце асоціюється з трояндою, а каркаде, шипшина також належать до родини розоцвітих. Серце – це емоційний орган, і настій його заспокоїть, зміцнить. А зміцниться серце - зміцняться воля та весь організм.
Пані Людмила Олександрівна (м. Київ): Страждаю від депресії, але вона дещо відрізняється від звичайної, бо є спадковою. Коли не приймаю антидепресанти, мій стан через певний час погіршується. Немов щось хвилює зсередини.
В.Б.: Ви «енергетично закручена». Раджу вам таке: вранці стати (біля ліжка), руки в сторони, пальці розкрити й розкручувати тіло по 10 разів в один бік і в інший. У який бік вам хочеться менше крутитися, саме туди й треба крутитися. Також раджу взяти сирий корінь імбиру, відрізати пластинку й натерти цією соковитою пластинкою шкіру голови в ділянці проділю.
Пані Марія Йосипівна (с. Гатне Київської обл.): Прошу від Вас поради щодо лікування артрозу колінних суглобів. Як лежу, то ще нічого, а ходити взагалі не можу.
В.Б.: Насамперед як внутрішній засіб рекомендую жувати сухий корінь аїру. Треба ретельно жувати й ковтати. А зовнішні процедури такі: на 15 хв треба ставати колінами на гречку, щоб був жорсткий масаж не лише шкіри, а й усіх тканин. Після гречки натирати вологі коліна кам’яною сіллю до відчуття поколювання (як голочками). Потім прикласти до підготовлених таким чином колін коржики з вощини (прожованого забрусу чи сотів) і прополісу, щоб всмоктувалися цілющі речовини. Можна прив’язати й ходити. За тиждень полегшає. Але головне – не сперечатися з людьми, бо коліна – це гордість, але не треба, щоб то була гординя, тож не конфліктуйте з людьми.
Пані Антоніна (м. Київ): Питання щодо опорно-рухового апарату. Болить спина, як тільки встала з ліжка, так і бере за хребет, немов «стягує» його. У мене були дуже великі перевантаження хребта.
В.Б.: У вас спина дуже напружена, «стягується» велика зв’язка, яка розташована від крижів до потилиці. Рекомендую зробити валик (наприклад, макогін обмотати рушником), покласти ковдру на підлогу й лягти спиною, аби ділянка крижів була на валику. Поступово перекочуючись вниз-вгору, масажувати це місце. Спочатку може навіть трохи заболіти. Після цього хай хтось із домашніх намастить розмасажовану, розігріту ділянку тіла маззю із бджолиною чи зміїною отрутою (продається в аптеках). Потім лягти на спину, зігнувши в колінах ноги, щоб м’язи спини розслабилися, та спокійно подихати, уявляючи над собою блакитне небо.
Пані Марина Василівна (м. Городня Чернігівської обл.): Порадьте, будь ласка, що мені робити: турбує постійний гул, шум у потилиці, як у бочці, а ще - остеохондроз. Затруднений венозний відтік крові. Розширена яремна вена. Дуже турбує шия.
В.Б.: Причина саме у вашій шиї. Насмаперед запам’ятайте, що вам не можна спати на високій подушці. Зробіть собі під шию невеликий валик, щоб потилиця лежала на ньому, аби точки масажувалися. Не можна давати свою шию в руки мануальних терапевтів. А ліпше самій виконувати таку вправу: сидячи за столом, тримати голову долонями, лікті стоять на столі. Впираючись головою в підборіддя, витягуєте шию, в ділянці потилиці. Крім того, зверніться до рефлексотерапевта, нехай вам вколе голочки в точки бай-хуей (потилиця), хе-гу (на руках). І треба ставити п’явки за вуха через день.
А ще вранці обливайте холодною водою ноги й дуже розтирайте рушником, пийте заспокійливі ліки, не хвилюйтеся, не набирайте у свою голову чужої негативної інформації. Яремна вена нормалізується тоді, як нормалізуються процеси в шийному відділі.
Пані Тетяна Павлівна (м. Київ): У мого чоловіка, як кажуть, слабкі ноги, коліна. Я дам йому трубочку. (Далі розмова з чоловіком): Не можу вийти на вулицю. Крім того, мене турбує високий тиск. Усе життя працював на сидячій роботі.
В.Б.: Ви тривалий час працювали сидячи, й, так би мовити, відсиділи собі нижній енергетичний центр. Раджу вам вранці встати з ліжка, обпертися об спинку стільця рукою, підняти ногу, зігнувши в коліні, струшувати ногою, аж до відчуття легкого поколювання, щоб поліпшився кровообіг (приблизно 10 хв). А потім корисно трішки постояти на аплікаторі Кузнецова чи Ляпка. Дуже гарна вправа у вашому випадку - ходити на півзігнутих ногах, скільки зможете, спочатку хоча б 3-4 м. Енергія піде в ноги, відбудеться її «прокачування», зміняться відчуття в ногах.
Пані Тетяна (м. Чернівці): Уже 10 років хворію на лицьовий неврит. Не маю нормальної усмішки, незручно говорити, одна брова не піднімається. Нерідко болить голова. Пам’ятаю, що була на горищі й відчула протяг, може, тоді протягло.
В. Б.: Зазвичай неврит швидко минає, у вас проблема не лише в цьому. У вас проблема суто енергетична – перекриті канали. Ви дуже чутлива до холоду, вітру, голова у вас часто болить. Але не маєте захисту, енергія втрачається, сила втрачається. Коли тонкої енергії не вистачає, людина стає схожою на обвислу струну. Ви дуже старанна, й нагадуєте мені таку собі Попелюшку, яка все віддала, а потім каже: «Я ще можу кров здати». Вас треба наповнити силою, теплом і закрити.
Для цього слід «нагріти» голову. Узяти харчову фольгу й підкласти її під подушку, щоб вона віддзеркалювала енергію. На обличчя слід покласти маску, вирізану з білого ватману (зробити отвори для носа та очей). Зверху покласти вовняну хусточку й руками ретельно розтирати по хустці ділянку лоба, брови, щелепи, все обличчя. Між хусточкою та папером відбудеться легкий електричний розряд, це навіть може відчуватися. Таким чином розходитиметься енергія від ваших долонь, яка буде всмоктуватися, куди потрібно, й нагріватиме вас. Уранці рекомендую пити гарячий чай з коньяком. Вам узагалі треба мати при собі якийсь захист, наприклад, молитву, носити хрестик освячений. І треба до мене на прийом прийти.
Крім того, виконуйте ще таку вправу. Ляжте на підлогу, руки розкиньте в обидва боки «хрестом», під хребет у ділянці лопаток покладіть великий вузол з рушника й трішки полежте на ньому, щоб промасажувався хребет у ділянці серця.
Пан Олексій (м. Золотоноша Черкаської обл.): Дуже «крутять» на ніч коліна. А крім того, боляче ставати на п’ятки, особливо вранці. Працював різноробом.
В.Б.: Таке буває після переохолодження, в китайській медицині це називають синдромом холоду та пустоти. У вас не працює куприковий центр, бракує енергії, вас треба прогрівати. Раджу вирізати зі свіжої грубої гілки дуба (він дає силу) велику (як черешня) горошину, яку покласти на ковдру й лягти на неї так, аби промасажувати ділянку куприка, крижів. Ви активуєте цей центр, додасте собі енергії. Після цього слід повільно зробити 10-15 разів присідання на широко розставлених ногах. Вдих – присідаєте, піднімаючи руки, видих - піднімаєтеся, опускаючи руки. Потім потрібно лягти на підлогу та за годинниковою стрілкою промасажувати собі коліна. Після цього під коліна покласти подушки, а на них мішечки із заздалегідь нагрітою сіллю. Можна зробити бджоловжалювання (2-3 бджоли) в ділянку куприка.
Пан Владислав Якович (м. Київ): У мене защемлення хребців і спинного мозку, зникла чутливість ніг . Це вже триває 2 роки після того, як підняв велику вагу. Пересуваюся на ходунках.
В.Б.: Узагалі, якщо перетиснений спинний мозок, то потрібно його звільнити. Уранці, не встаючи з ліжка, ви сповзаєте на підлогу й лягаєте на спину. Під зігнуті в колінах ноги підкласти табурет. Рухайтесь дуже плавно спиною, плечами вліво-вправо, як змія, відчуваючи проблемне защемлене місце в ділянці під лопатками, намагаючись зрушити й поставити на місце хребці. Після цього бажано прийняти душ: струмінь гарячої води на 7-й шийний хребець, потім – холодної, щоб вода стікала по всьому хребту вниз. Кілька разів. Таким чином вмикається провідність нервової системи.
Пані Ольга Степанівна (Дніпропетровська обл.): У мене діагноз «тривожно-депресивний стан, підвищене серцебиття». Часто піднімається тиск. Понад рік приймаю медпрепарат.
В.Б.: Я зараз дам звук для налаштування, а ви відчуйте, де він відізветься всередині (лікар робить звук). Де відчули? У вухах, голові? Отож і проблема ваша починається з голови. Погано спите, часто сняться покійники? У вас у голові негатив, що мучить вас і який треба звідти прибрати. Рекомендую купити в аптеці й пропити адоніс бром (на основі рослини - горицвіту весняного). Адоніс серце настроює, вирівнює, а бром заспокоює.
Крім того, перед сном – жодного перегляду телевізора, ніякого комп’ютера. Замість цього раджу пройтися на свіжому повітрі, зробити зарядку під чистим небом – треба втомити тіло, після того змити негатив водою (наприклад, прийняти душ) і випити адоніс. Ще рекомендую взяти грубий мідний дріт (можна в ізоляції) й обмотати навколо голови на 15-20 хв – він вирівняє енергетику, буде хороший сон, який вам надасть сили та наснаги.

Увага! Нагадуємо, що в січні 2015 року в редакції «Здоров’я і довголіття» на читачів чекає зустріч із директором клубу «Здоров-є», лікарем, фітотерапевтом, дієтологом Борисом Скачком. Точну дату читайте в першому номері «ЗіД» наступного року.