ВІТАМІННА СУМІШ ХІРУРГА МИКОЛИ АМОСОВА ПІДТРИМАЄ ОРГАНІЗМ

Поділитися:
ВІТАМІННА СУМІШ ХІРУРГА МИКОЛИ АМОСОВА ПІДТРИМАЄ ОРГАНІЗМ

У перехідний період року, а також узимку через слабкий імунітет люди схильні до різних захворювань. Знаю, що є така унікальна суміш Миколи Амосова, яка зміцнить організм. Чи можна надрукувати рецепт цієї суміші?
З повагою Микола Федорович.
м. Запоріжжя.

Дійсно, відомий хірург Микола Амосов для лікування авітамінозу, занепаду сил, ослабленої імунної системи рекомендував вітамінну суміш із натуральних продуктів. Микола Амосов рекомендував цю зміцнювальну суміш хворим після операції, щоб їхній організм відновлювався швидше. Також її можуть приймати звичайні люди.
Ось рецепт вітамінної суміші: взяти по 500 г волоських горіхів, чорносливу без кісточок, інжиру, кураги, родзинок, 1 цілий лимон. Усі інгредієнти змолоти у млинку для м'яса або в кухонному комбайні. В отриману суміш додати 500 г меду, ретельно перемішати. Покласти в скляну банку, накрити кришкою, зберігати в холодильнику. Вживати двічі на день по 1 ст. л. Дана суміш є прекрасним джерелом вітамінів та мікроелементів.
Простіший варіант суміші: взяти по 200 г меду, волоських горіхів, кураги, родзинок, 1 цілий лимон, усе подрібнити в кухонному комбайні або змолоти у млинку для  м'яса. Отриману масу покласти в банку, накрити кришкою та поставити в холодильник.
Перед приготуванням суміші сухофрукти помити в теплій воді, на ніч залити прохолодною перевареною водою, вранці її злити. Потім сполоснути в теплій воді, розкласти на рушник і дати просохнути. Вибираючи сухофрукти, пам'ятайте, що тьмяний колір, непоказний вигляд - це ознака натуральності продукту.