ЗАКОН ВДЯЧНОСТІ

Поділитися:
ЗАКОН ВДЯЧНОСТІ

Вдячність — дуже потужна емоція, яка повністю змінює ваш внутрішній стан і створює вібрації, які притягують у ваше життя ще більше того, за що ви дякуєте. Вона здатна допомагати вам стати багатшим та успішнішим. На жаль, більшість людей думають про те, чого їм бракує, й не вміють бути вдячними за те, що в них уже є.
«Усі наші скарги на те, чого нам бракує, зумовлені нестачею подяки за те, що в нас уже є», — сказав Даніель Дефо.
Багато хто з нас не розуміє, що дякувати треба не лише за все хороше, що приносить нам життя, а й за все, що ми вже маємо, за те, що ми хочемо мати, за досвід та уроки. Коли ми не задоволені тим, що в нас є, ми перебуваємо в стані бідності, тим самим ще більше накопичуючи її у своєму житті, адже це стан невдячності. І навпаки, коли ми відчуваємо стан вдячності, достаток стає невід’ємною частиною нашого життя. Ми отримуємо від життя все більше подарунків, і Закон притягання працює на нас.
Вдячність украй важлива. Проявляти треба навіть за найменше. Навчіться отримувати задоволення від найпростіших речей, почніть з іншими почуттями виконувати найпростіші обов’язки. Наприклад, виносити сміття, платити з задоволенням за рахунками, приводити до ладу квартиру, автомобіль і таке інше, й таке інше, й таке інше. У житті багато справ, без виконання яких ніяк не обійтися, тож спробуйте робити їх із задоволенням! Дякуйте навіть старим речам, які служили вам, перед тим, як їх викинути. Дякуйте життю за всі уроки, тому що це можливість набути новий досвід і рухатися далі. Складайте подяку Богові, Долі, Всесвіту — на свій вибір. Дякуйте й похваліть себе за всі успіхи й не картайте за невдачі.
Заведіть для цього свій Зошит подяки. Записуйте в нього те, за що ви вдячні, за те, що ви хочете в майбутньому, й усе у вашому житті поступово почне налагоджуватися. Скоро ви відчуєте, яку чарівну силу має цей список. Ви почнете концентруватися на всьому доброму, перестанете жаліти себе й нарікати на те, що вам чогось замало.
Вдячним треба бути за все й завжди, й по-справжньому, щиро цю подяку відчувати. Якщо нині ви почуваєтеся фінансово, емоційно чи морально не задоволеними, то є сенс зараз же відчути вдячність за те, що вже є у вашому житті. За те, чим ви займаєтеся, й за те, ким ви є.
Дякуйте також за свої мрії, за те хороше, що ще має з’явитися у вашому житті. Вдячність за ті блага, які будуть, приводить у дію Закон притягання.
У стані вдячності потрібно жити, й тоді ваше життя повернеться в напрямку достатку та заможності! Менше думайте про те, чого вам бракує, дякуйте за те, що маєте! Дякуйте за те, що хочете мати!
Вдячність — це одна з граней любові. Коли ви дякуєте, ви отримуєте благословення згори. Налаштовані на частоту вдячності, ви відкриваєте енергетичний канал, яким у ваше життя тече все розмаїття Всесвіту. Відчуваючи вдячність знову й знову, ви щоразу почуватиметеся щасливішою, натхненнішою та радіснішою людиною.
Знайте: вдячність дає вам енергію для досягнення Успіху. Вона — потужний і безвідмовний інструмент його досягнення.
Хочете, щоб збувалися ваші мрії? Щоб усе у вас удавалося?
Транслюйте подяку в навколишній світ, спілкуйтеся з ним мовою вдячності!