(Продовження. Початок у №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13.)
Новатор в оздоровленні людського організму, автор Природної системи активного довголіття Анатолій Гончаров навчився бачити більше, ніж звичайна людина, й використовувати це в діагностуванні хвороб. Більш того, він створив цікаву систему масажу, яка в комплексі з харчуванням та рідинною терапією дає можливість відновлювати здоров’я та позбуватися навіть складних хвороб.
Кольорові та теплові хвилі підказують діагноз
Не кожна людина може побачити не те що кольорові випромінювання навколо тіла, а й навіть прозоре біополе. Та й змінену температуру в якійсь ділянці не кожен може відчути навіть на собі. Але для Анатолія Лукича вони є головними під час діагностування. А діагностує він дещо нестандартно. Візуально - по кольорових хвилях і біоенергіях, які випромінюють органи, внутрішні системи та біопростір.
Як пояснює автор цього унікального погляду, біопростір –це постійна оболонка біоенергії навколо тіла з кількох шарів. А утворюється вона в результаті взаємодії біполярних потенціалів тіла людини з цією оболонкою. Анатолій Лукич із заплющеними очима «бачить» певні кольори. Там, де випромінювання темне, означає патологію органа. Чорний спектр і його відтінки вказують на утворення ділянок тіла зі зруйнованою біомережею; червоний – свідчить про розвиток запальних процесів в органах та системах, салатно-бірюзовий та білий кольори спектрів вказують на середовище слабо кисле та слабо лужне й нормальне функціонування органів та систем. То що, Анатолій Гончаров –екстрасенс?
Я ніколи не був екстрасенсом і ніколи ним не буду, - стверджує автор системи активного довголіття. –Моє бачення кольорів біополя –це результат очищення організму, чим я займаюся вже 25 років. Але це закладено в кожної людини. У мене були пацієнти, які вже після третього сеансу «побачили». Усе це - сенсорика.
В Анатолія Гончарова дуже чутливі пальці. А тому пальпація –ще один метод, яким він користується, визначаючи діагноз. Дотикаючись долонею до певної ділянки тіла, він відчуває зміну температури: знижена вказує на порушений кровообіг і патологію.
- Кінцівки в людини завжди мають бути теплими, - каже він. - Якщо вони холодні, терміново треба лікувати нирки (поки вони не всохли). Промацуванням крижових хребців визначається початок розвитку міжхребцевої грижі, вигин шийки матки, захворювання передміхурової залози, стан печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, шлунка, кишечнику, внутрішніх статевих органів, молочних залоз на початковій стадії їх розвитку.
За станом поперекових хребців Анатолій Гончаров може визначити також початкові стадії розвитку цукрового діабету. Дотикаючись долонями тім’я, - наявність набряку головного мозку – гідроенцефаліту. А торкаючись у ділянці нирок та інших органів, - рівень їх функціональності. За допомогою кінчиків пальців рук він визначає початкову стадію набряку кінцівок.
- Сила пульсації судин, - говорить Анатолій Лукич, - підказує, чи розірвані ділянки біомережі, чи наявні холестерино-кальцієві відкладення в судинах. Якщо людина за хвороби має високу температуру, чи вона перебуває, де навколишнє середовище має завищену температуру, рН-середовище в половинах тіла знижується, а за низької –підвищується.
Ритми запускають організм на оновлення
Ті, хто зацікавився системою Анатолія Гончарова, запитують: а чи можна самим позбутися набридливих хвороб?
- На те й створено цю систему, - каже спеціаліст із лікувального масажу. - Роблячи масажі, я помітив, що саме певний ритм має дуже вагоме значення для відновлення організму. У природі все підпорядковано ритму, дотримуватися його має й людина. Я навчаю масажу, бажано, щоб його засвоїли вдвох, наприклад, батько й син, дочка й мати (чи сестра, сусідка), вони мають бути одностатеві, щоб не соромилися, бо масаж робиться від голови до ніг і той, кого масажують, - майже оголений (у трусах), чи чоловік і дружина.
Масаж простий, але специфічний. Робити його треба обережно, щоб не ушкодити нервові закінчення. У разі його дії мають з’явитися спалахи в заплющених очах у того, кого масажують.
Самого масажу ліпше вчитися безпосередньо у фахівця. Ми лише ознайомимо з деякими його моментами, щоб мати уявлення, як працює Анатолій Лукич. Перед масажем людині, якій він проводитиметься, треба випити склянку настою фенхеля (1 ч. л. з верхом насіння залити в емальованому посуді 1,2 л води, довести до кипіння, охолодити до кімнатної температури, профільтрувати). Це робиться для того, щоб почалося очищення фільтрів нирок.
Людина упирається руками об масажну кушетку, а Анатолій Лукич обтирає спину й тазостегнові суглоби цим же настоєм. Тоді він починає долонями «пиляти» спину, після чого людина лягає на живіт, і масажист обтирає фенхелем ноги. Далі Анатолій Лукич ребрами долонь проходить по корінцях хребта, потім долоню кладе посеред хребта, а другою рукою робить удари пальцями зверху долоні, але робить це обережно, щоб не розірвати нервові закінчення корінців. Таку маніпуляцію він проводить зверху донизу, а потім знизу вверх.
Далі двома великими пальцями Анатолій Гончаров протискує корінці хребта (при цьому людина робить видих), знизу й до крижових хребців, спочатку з одного боку, потім руки переміщує на інший бік. Потім робить масаж долонями, накладеними одна на одну, й під час здійснення натискування людина одночасно робить видих. Ця процедура також робиться дуже обережно.
Після масажу долонями Анатолій Лукич масажує пальцями по колу зверху донизу. Далі кулачками - тазостегнові суглоби й крижові хребці. Погладжувальними рухами опрацьовує кінцівки. Спочатку одну ногу - розминає пальці, підошву, литковий м’яз і тазостегновий суглоб. Так само –другу. Після погладжувань він вібрує пальцями й робить ними удари. Людина лягає на спину і їй робиться масаж живота, який перед цим також обтирається настоєм фенхеля. Одну руку вона кладе собі на тім’я, а другу - на нирку, так лежить кілька хвилин і
слухає, що відбувається всередині організму.
Анатолій Гончаров продовжує масажувати правою рукою в напрямку від живота до грудної клітки за годинниковою стрілкою протягом 1-1,5 хв. Так обігріваються груди, підшлункова залоза, шлунок, печінка, пуповина й органи малого таза.
Розшлаковуються м’язи й очищуються легені.
Після того як промасажували праву половину тіла, масажується ліва.
Масаж живота проводиться по великому колу за годинниковою стрілкою 12 разів. Він стимулює тонкий кишечник і головку підшлункової залози.
Робиться масаж накладеними одна на одну долонями й легкими рухами.
Закінчується - кінцівками. Одна рука масажиста розміщена на животі, інша погладжує м’язи ніг.
Звісно, сама собі людина такого масажу не зробить. Його має виконувати інша особа, спеціально навчена. Тому й пропонує Анатолій Лукич учитися вдвох. І треба бачити, де можна сильніше натиснути, а де легше, коли робити колові рухи, а коли - постукувати.
Сам собі цілитель
І все ж в Анатолія Лукича є сюрприз –особливий масаж, який людина може зробити собі сама. Він допоможе капілярам набратися енергії.
Отож, лягаємо на спину, очі заплющуємо, праву руку кладемо на низ спини на ділянку лівої нирки, а ліву руку - на праву нирку зверху живота й тримаємо 10 - 15 хв, потім положення рук міняємо. Далі праву руку кладемо на низ живота, ліву - на праве плече. Потім змінюємо положення рук, і теж тримаємо 15 хв.
Після цього праву руку кладемо на правий тазостегновий суглоб, а ліву - на лівий тазостегновий суглоб, ноги перехрещені (положення не має значення), й лежимо 10-15 хв. Буде відчуватися тягучий біль у нирках (це один із доказів, що вони забруднені) й на тих ділянках тіла, де раніше (років 20 - 30 тому) були травми. Наприклад, якщо був струс мозку, то під час такого самомасажу виникатиме тимчасовий біль у мозку, якщо була кіста в кишечнику, вона почне розсмоктуватися, камінці розчинятимуться. Біль недовгочасний й терпимий.
Таке замикання долонями, коли вони перебувають на животі й нирках, приводить до того, що енергія верхніх половинок нирок посилює капілярний рух й починається очищення судинної системи, а коли вони замикаються на тазостегнових суглобах –використовуємо енергії нижніх половинок нирок: відновлюємо органи малого таза, кровотворної системи та нижніх кінцівок. І завершуємо масаж так: вказівні пальці вставляємо у вуха на 2 - 3 хв, щоб поліпшити кровообіг у корі головного мозку. А саме він і керує всіма нашими органами…
Біорозрядна енергія долонь творить чудеса
…По всьому тілу з’являється тепло й відновлюється зв’язок із корою головного мозку. А все через те, що в організмі відновлено достатню кількість енергії. У такому разі головний мозок починає контролювати кожний орган й зникають кісти, солі, новоутворення тощо.
Основними джерелами біорозрядних енергій організму людини є шкіра, нирки й долоні, - розповідає Анатолій Гончаров. - Від них залежить відновлення функцій капілярів. А вони не можуть виконувати своїх функцій через зашлакованість організму, яка виникає, коли ми закислюємо його неправильним харчуванням. Як тільки капіляри починають працювати, тобто скорочуються, в організмі починається самоочищення, самовідновлення й самоврегулювання.
Чому нирки не виконують свою функцію? Знову ж таки, через шлаки. А коли прочистити нирки за моєю методикою, то й капіляри матимуть енергію. Якщо їм енергії бракує, то й судинна система страждає. Судини заповнюються кальцієво-холестериновими бляшками, розвивається тромбофлебіт, утворюються пісок та камінці. Тому енергію нирок треба інтенсивно використати для відновлення капілярів. А капіляри вирішують далі все. Ось дай їм енергію, й вони творитимуть чудеса.
Автор природної системи активного довголіття вважає, що настав час ввести нову професію –біоенергохірурга, й замість скальпеля за деяких захворювань використовувати біорозрядні енергії долонь.
(Чому одній людині допомагає таблетка від певної хвороби, а іншій ні, –в наступних числах газети.)
Підготувала Тетяна Кияниченко.